Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek magyarországnak...

Szerintetek magyarországnak menyi ideje van hátra? (Lent)

Figyelt kérdés

Multkor erröl beszéltünk az egyik barátomal hogy m.o már anyira levan pusztulva (magyar állampolgár is vagyok de jelenleg külföldön élek tehát nem itt lakom de sokszor jövök ide ismerösökhöz (bár egyre kevesebb van ... ))

vajon menyi ideje ,hány éve lehet hátra az országnak ? Amikor berlinböl jötten magyarországra azthittem rosszul leszek mikor láttam a railjet-röl (vonatal jöttem ) a pályaudvarunkat ... a m.o -i hireket fokozatosan nézem de mindig csak azt láttom hogy a politikusok továbra is lopnak és a közalkalmazotak nem dolgoznak "büdös" nekik a munka pénz meg nincs és adoságbol él az egész ország tele romlotabbnál romlotab bünözö emberekel sajnos köztük egyre több magyaral (mert ugye a cigány bünözés azt már természetesnek lehet venni de most már a magyarok is elkezdtek rabolni multkor a rendörfökapitány azt mondta 3 bol egyet jo ha elkapnak erre jo hogy rabolnak... az utobbi két évbe több mint 1000 bankrablásbol ill üzlet rablásbol 300 allat van a számuk azoknak akiket elfogtak.

SZoval ezt reggelig lehetne folytatni de a lényeg hogy egy pénztelen , becstelen ország ahol az emberek motivácio az hogy lopjanak anyit hogy elmehesenek külföldre és itt hagyják ezt a "szemétdombot" .

Kérdem én mivel változtatni nem fog senki sem jobbik ,sem fidesz , mszp stb... mindegyik pártnak egy célja van magyarországon , hogy meddig lesz még országunk ? 5 ?maximum 10 évig ? Aztán lehet megismétlik a Trianon féle dolgott hgy felosztják én volt nincs magyarország ?

A kérdés korántsem provokácio jellegü ezért is kérek mindenkit hogy csak kulturált átgondolt válaszokat irjon mert én arra vagyok kiváncsi ki hogy látja a dolgokat és menyi idöt josol az országnak ha igy halad minden tovváb ahogy most.


2010. febr. 17. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
húú, kérdező,nagyon okos vagy, és már töröd is a magyart.. felénk úgy írják: becsület, nem becslet..! remélem én is,hogy szavazni nem akarsz!!!
2010. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom de nemigen tudom itt kint kivel gyakorolni a magyar nyelvet... Szavazni nem fogok mert csak azért nem megyek m.o -ra meg értelme sem lenne mert mindegy melyik kormány lesz ...
2010. febr. 17. 16:38
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha így fogod fel,mint az utóbbi kommentedben, akkor fölösleges volt a kérdésed feltevése. És akkor tényleg provokatív voltál.
2010. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha te nem vagy hajlandó megtenni semmit az országunkért, akkor légy oly kedves, és ne rinyálj és ne oszd az észt!
2010. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Téged még érdekel az ország sorsa kedves Kérdező?

Ez kedves tőled.


Én is kimentem külföldre pár éve, és nem nagyon érdekel őszintén szólva a hazai helyzet, mármint a magyar.

Ezért mindenki lehazaárulózna, épp ezért nem teszek fel ilyen jellegű kérdéseket.

A sok itthon maradt gyűlölködő meg szidjon téged, és várja a megváltást a Fidesztől vagy a Jobbiktól. Amíg az emberek nem változnak meg, addig úgyis holt mindegy ki kormányoz.

Ja, és hogy örüljetek, szavazni én sem fogok!

2010. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!