Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kell rajongói levelet...

Hogyan kell rajongói levelet küldeni Amerikába?

Figyelt kérdés

Sosem csináltam ilyet ...

Leirnátok a pontos menetét a dolognak ? Árak stb

Előre is köszönöm !



2015. márc. 31. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hagyományos levelet akarsz küldeni, akkor neten megkeresed a pontos címet, ráírod a borítékra, bemész a postára, és azt mondod, hogy légipostával szeretnéd elküldeni. Árat meg fogják mondani, de nem túl drága.
2015. márc. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kinek akarsz küldeni az Obamának?
2015. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2/2

Dehogy Obamának !

Szerintem nem lényeg hogy kinek akarok ... egyelőre csak feltételes módban gondolok rá ...

2015. márc. 31. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Postán megmondják.


De aligha érdemes hosszú ideig dédelgetni ezt a tervet, az illető nyilván híres ember, ami azt jelenti, hogy kap naponta száz, ezer vagy tízezer rajongói levelet. Nem fog a levéltől hozzád jönni feleségül. Máskülönben én is rögtön írnék Jessica Chastainnek.:)

2015. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 4/4


Persze tudom... ezt mindenki elmondja. De azt is mondták már páran,hogy nekik szerencséjük volt. Szóval nem értem,miért ne lehetne nekem is ?

És nyugi, nem kérem hogy legyen a feleségem ... nem hinném,hogy örülne a kérésnek, ugyan is az illető férfi én meg lány vagyok XD Bár elég jó humora van ... de nem terveztem,hogy nőül kérem XD :P

2015. ápr. 7. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ő fog válaszolni.
2016. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt kerdezed hogy egy levelet hogyan kell feladni ?
2016. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!