Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki a "menők"...

Hogyan lehet valaki a "menők" között, hogyan lehet valaki népszerű?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért van az, hogy egy-két srác menőnek számít, valaki pedig nem! :D Sok srác van akit hatszor lekörözök külső, és értelmi szint terén is, mégis engem a kutya sem vesz észre, amíg ők napi 300 likeot kapnak facebookon, és minden jó csaj bírja őket. Nem értem ez logikailag miért van így.

2015. ápr. 3. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az lesz népszerű, aki olyan, amilyenné mások is szeretnének válni. A másik eset, hogy az illető olyan, amilyen partnert a nagy átlag elképzel magának. Mindkettő érdekes kérdés, és nem is egyszerű válaszolni rá. :)


"hatszor lekörözök külső, és értelmi szint terén is"

"minden jó csaj bírja őket"


A csajokat általában (sok a kivétel is) nem az értelem vagy a külső mozgatja meg, hanem a határozottság és a szabadság. Mármint olyan srácok, akik tudják, mit akarnak, és kevéssé érdekli őket, hogy mit gondolnak róluk mások. Meg persze a móka, tehát legyenek izgalmasak.


Mondjuk érdekes, hogy jó csajokról írsz, tehát te is válogatsz. Valami alapján te is beskatulyázod a csajokat, ugyanazt csinálod velük, mint ők veled. Ha felszínes vagy, akkor ne csodálkozz, ha mások is azok. :)

2015. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Talán túl sokat képzelsz magadról
2015. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Abszolult nincs önbizalmam. Amúgy nem skatulyázom be őket... Egyszerűen a számomra külső alapján tetsző női egyedek az olyan pasikra buknak... :D
2015. ápr. 3. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy nincs önbizalmad, mert akkor nem írnál ilyet magadról, hogy hatszor jobb vagy náluk.

Szerintem te még nem rendelkezel elegendő önismerettel, azért írsz ilyeneket.

Az lehet, hogy te tetszel magadnak, ez jó is, hogy így van, de ez nem azt jelenti, hogy a többi srác ne lenne legalább olyan vonzó külsejű a lányok számára, mint te.

A csajoknak (vagyis a nem felnőtt nőknek) tényleg a mókázás a fontos, tehát ha neked nincsenek olyan vicces, érdekes megnyilvánulásaid, akkor akármilyen jóképű, meg értelmes is vagy, unalmasnak fognak tartani.

Azonban azt érdemes tudnod, hogy a jó szöveg még önmagában kevés a csajoknak. Ha nem jóképű a fickó emellé, akkor nem lesz népszerű a lányok között, akármilyen szövege, meg mellé még izgalamas élete is van.

Tehát nyugodtan elhiheted, hogy a népszerű fiúktól te nem vagy hatszor szebb...

2015. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Hogy roadna le a keze annak, aki lepontozott.! Szerencsére általában valóra szoktak válni az ilyesfajta kívánságaim valamilyen formában.
2015. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam helyesnek... Külsőm terén soha nem is volt önbizalmam. De azért vannak olyan emebrek, akik nem értem, miért "népszerűek az ilyen facebook, askhoz hasonló oldalakon. amúgy így nézek ki... [link]

külsőm terén abszolult nincs önbizalmam... De nem értem a csajok mit esznek egy-egy srácon, akiket látok pár képen/videón, és miért van pl 20000 kérdésük, és minden 2. kérdés az hogy "de cuki vagy" ....

2015. ápr. 5. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!