Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem hagyják őket békében...

Miért nem hagyják őket békében nyugodni?

Figyelt kérdés

Ha találnak múmiákat, több ezer éves holtesteket, miért kell őket rögtön elvinni és múzeumokban kiállítani? Miért kell megzavarni nyugalmukat, miért kell mindent elvenni...?

Én nem szeretném, ha néhány ezer év múlva felnyitnák a síromat és minden nap emberek százai bámulnák a holttestem.



2015. ápr. 4. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egy holt testnek, teljesen mindegy...

Én azt sem bánom, ha engem elkaprnak vagy a vízbe dobnak vagy csak elrohadok a romok közt.

De ha temetnének is azt kérném, hogy egyedül temessenek egy magányos tölgy alá, egy nagy fekete kereszttel és egy árva virággal.

De teljesen mindegy. Meg is etethetnek a keselyűkkel.

2015. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, mindegy, csak ez valahogy mégis olyan erkölcstelen, bocsi, ha nem ez a megfelelő kifejezés :D
2015. ápr. 4. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A halottnak (legyen az múmia, vagy nem az), teljesen mindegy, mit tesznek a testével. A lélek, amikor kiszáll a testből, már nem érdekli, hogy mi lesz azzal a testtel, amit csak ruhának hordott, és most elhasználódott.
2015. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Én meg elárulom hogy nincs lélek se. Halálunk után megsemmisül a tudatunk. Nincs tovább.
2015. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!