Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan viseled, ha idegenek...

Hogyan viseled, ha idegenek belépnek a személyes zónádba, és esetleg meg is érintenek?

Figyelt kérdés
Nem véletlen, buszos tömeg-nyomorról van szó, és hasonlókról, hanem direkt, akaratlagos tettekről.
2010. febr. 18. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel magam is közvetlen, barátkozó ember vagyok, ezért engem nem zavar, sőt, ilyen emberek között érzem jól magam. A ridegséget, a távolságtartást nagyon nehezen viselem el.
2010. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ ki. Csinosabb lányoknak örülök, kevésbé csinos lányoknál nem zavar, fiuk meg nem szoktak fogdosni.
2010. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem hihetetlen módon zavar:S Ki nem állhatom, ha akár egy barátomnak puszit kell adnom, vagy ilyesmi. Egyedül a szerelmemtől szeretem a bármilyen nemű testi érintkezést. Azt szinte sértésnek veszem, ha egy idegen 2 cm-re az arcomtól beszél, vagy hozzámér. Szóval testileg zárkózott vagyok, de lelkileg viszont elég nyitott.
2010. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

kiráz tőle a hideg, rettentően idegesít és dühít...de nem merek szólni érte, nehogy rigolyásnak tűnjek, inkább finoman húzodozom...lépegetek arrébb, stb. ...és a legidegesítőbb, mikor ilyenkor az illető is lépeget velem :)


21/L

2010. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretem, de tűröm egy bizonyos pontig. Inkább észrevétlenül hátrálok, elhúzódom. (Csak sejtem hogy mire gondolsz: baráti érintés, esetleg ölelés, ilyesmi?) Az ilyen emberekkel is jóban tudok lenni, csak kicsit nehezen tudok ehhez alkalmazkodni.
2010. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Áh én beleőrülnék, ha famerev emberekkel kéne lógnom, akik méteres távolságot tartana. A barátnőimmel folyton egymáson lógunk, szinte szó szerint. Ölelések, puszilgatások, simogatások, ez közvetlenebb, mintha ülnék egymás mellett. Akkor sem zavar, ha nem túl közeli ismerősöm érint meg, vagy akár idegen. (Kivéve ha egy koszlott cigányról van szó, fujj:S).

De valszeg azért van ez így, mert már kiskoromtól kezdve így volt ez a családomban, szeretgetések, puszilgatások. Mindig igénylek egy kis gyöngédséget^^

2010. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól tudok megőrülni, ha valaki (idegen) sorbanálláskor a nyakamba liheg. Úgy vettem észre, hogy ez az idősebbekre jellemző. Az anyósomat nem tudom lebeszélni róla, hogy közértben ne másszon a másik embere rá, tartson pár 1-2 lépés távolságot, nem fog senki elé állni.
2010. febr. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rettentően feszült leszek, nem tudok a szituval mit kezdeni, ha lehet elkerülöm az ilyeneket.
2010. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csoporttársam, aki beszéd közben tök közel jön, én meg folyton hátrálok. Van egy bizonyos távolság, amit egy "félidegennek" be kell tartania. Ugyanez az illető nagyon szeret mindenkit vállon veregetni, engem kiráz tőle a hideg.
2010. febr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Klausztrofóbiás szerű érzés tör rám.

Múltkor kikezdett velem egy pali, megsimogatta a kezem, ami az asztalon volt, borzalmas élmény volt.

Egy másik csóka megállt előttem pár centire szinte, alaposan leizzadtam, a szívem is dobogott és a menekülhetnék érzés kapott el.

2010. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!