Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmnek szeretné...

A legjobb barátnőmnek szeretnék ballagásra valami személyes, maradandó, de mégis használható ajándékot venni! Van valami ötletetek? Gimis ballagás!

Figyelt kérdés
gondoltam hogy vennék egy fényképalbumot,aztán kidísziteném,teleragasztanám közös képekkel,és akkor ez emlék! de emellett szeretnék valami "hasznos" ajándékot is, de nincs ötletem! ha tudtok valamit irjatok!előre is köszönöm
2011. ápr. 24. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van, lehet ékszer.
2011. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy csinálhatnál is neki valamit? Az tényleg nagyon személyes.


Előző írta, hogy ékszer, de az marha drága tud lenni, viszont gravíroztathatsz neki pl. valami szép kulcstartót, vagy egy nőies öngyújtót (ha dohányzik).

2011. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötleteket :) ez a gravírozás tényleg jólhangzik :)
2011. ápr. 24. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Az albumot nem hagynám ki, vegyél egy nagyobb fajtát, amiben sima fehér lapok vannak, így matricákkal, ötletes díszítőelemekkel, feliratokkal egyénivé tudod tenni... elég ha csak néhány oldalt töltesz fel képekkel, és átadhatod úgy hogy te elkezdted, és reméled sok ilyen szép emlék kap még helyet benne. E mellé vennék egy ezüst karkötőt mondjuk, ez nem is drága még is maradandó. Lehet olyat kapni, amiben van egy fém lemezecske, erre tudnak gravírozni is jobb helyeken.

Ezzel a két dologgal meglenne a személyes ajándék is, és a maradandó is, amire ha ránézne mindig te jutnál eszébe. Én ilyesmiben gondolkodnék :)

2011. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És ilyen matricás albumokat hol lehet venni??o.O
2012. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!