Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legszívesebben megfojtanám a...

Legszívesebben megfojtanám a szobatársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon csendes lány,mindenki imádja,velem viszont bunkón viselkedik,legszívesebben egyszer kidobnám az ablakon. Mindenki őt sajnálja,engem bánt,amikor reagálok a dolgaira. A beszélgetés nem segít,ő nem hajlandó semmit mondani ezzel a témával kapcsolatba a nevelőnőnek,hogy ártatlan kis angyalkának tűnjön. Senki nem hiszi el nekem,hogy kétszínű.

Semmin nem akar változtatni,direkt élvezi,ha kellemetlen helyzetbe hozhat,nem bírja elfogadni a sikereimet. Ő olyan szinten rendben él,mint amilyen rendezettség kb. a múzeumokba van(tudom,elég béna példa,más nem jutott eszembe :D),és mielőtt jönnek ellenőrizni,direkt összepakol,hogy engem csak cseszegessenek,azért,mert milyen rendetlen vagyok. ( Teszem hozzá a lányos szobák között,messze mi vagyunk a legtisztábbak,viszont ha ő direkt tisztára nyalja a szobát,akkor persze,hogy én is trehány disznó vagyok.)(Gondolom mindenki tudja,hogy milyen egy koleszos szoba,és hogy mennyi hely van benne. Na,hát ő a polcán csak a papír zsebkendőt tárolja,innentől kezdve,az én telelévő polcom-ami egyébként nem rendetlen,csak kevés a hely- elégé gáz a szemében)

Próbáltam vele beszélni a dekorációról is,hogy csináljunk együtt,csak azért is valami különleges,cseppet sem egyszer dolgot hoz,amit én még csak véletlenül sem tudok beszerezni,és azzal határolja az ő részeit.

Ő folyton teszi minden téren az apró megjegyzéseket,de ha egyszer végleg megunom,akkor elvagyok szidva mindennek.


Szerintetek mit csináljak?


2015. ápr. 10. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedik veled bunkón?
2015. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért érdekel azok véleménye akik lehordanak? Szarni rá.
2015. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezért jó hogy nem koleszos vagyok, már rég megcsaptam volna. ne beszelj hozza ha bunko, azt meg szrd le ki mit gondol a szobatokrol.
2015. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is falra mászok az ilyen kétszínű, képmutató alakoktól. Persze most csak az érem egyik oldalát ismerjük, de tegyük fel, hogy reálisan fogalmaztál. Sokat nem tudsz tenni, próbáld nem lereagálni a marhaságait, és ha mégis szólsz valamiért, azt csak nyugodt hangon tedd. Ha valaki a védelmébe veszi, akkor is lazán közöld vele, hogy te ismered jobban, ne akarja senki megmagyarázni, hogy milyen ember. Nem kell túlmagyarázni, csak ennyit mondj.
2015. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyszer a telefonoddal felvehetnéd amit mondott vagy ilyesmi és tádá! Van bizonyíték.
2016. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!