Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek van olyan ismerőse, aki...

Kinek van olyan ismerőse, aki nagyon otthon van azokban a dolgokban, ami az iskolában tananyag, de azontúl lövése sincs?

Figyelt kérdés
Nekem van egy, aki magyar, mégsem ismeri a népmeséket.
2010. febr. 20. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alsós tananyagban vannak népmesék is, azokat sem ismeri? Amúgy addig örülj, amíg legalább az iskolai tananyagban otthon van, a legtöbb ember olyan dolgokat sem tud, amikről többször is volt szó az iskolában.
2010. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha nem ismeri? Nekem olyan osztálytársam is volt aki azt hitte Széchenyi költő volt. Meg ismertem olyat akitől megkérdezte a tanár, Tirolra mutatva, hogy mi az, azt válaszolta Spanyolország. Meg olyan is aki Kárpátalját összekeverte Felvidékkel, és a szomszédos országokat sem ismerte.
2010. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!