Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek heti 4-5 kondi...

Szerintetek heti 4-5 kondi edzés és mellé még otthon (és iskolában is, szinte megállás nélkül) saját testsúlyos edzés (fekvőtámasz, húzódzkodás, lábemelés. ) túledzéshez vezethet? Ha igen akkor annak hosszú távon milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És izomveszteséggel is létrejöhet ilyenkor? Vagy azt nem olyan egyszerű összehozni?
2011. máj. 16. 22:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ, h mit jelent a heti 4-5 edzés.

Van ismerősöm, minden nap megy edzeni, de naponta csak egy testrészét edzi meg aztán elég jól halad, de lehet ha nem így tolná még jobban fejlődne.

Bár ez így, ahogy leírod soknak tűnik.

Nekem volt olyan, hogy elmentünk haverokkal 2 hétre bohóckodni, egész végig ment a pia, mondjuk a kaja az nagyon is rendben volt aztán hazajöttem, azt hittem hogy majd totál ki leszek meg minden aztán semmi, még jót is tett a kis pihi.

Szal igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy nem a konditeremben fognak nőni az izmaid.

2011. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem.. :) A heti 4 kondi edzésem: Hétfő: mell-bicepsz Kedd: hát-tricepsz Szerda: láb Péntek: váll-kar, és ezen kívül szinte megállás nélkül nyomom a fekvőtámaszokat, húzódzkodunk, szkanderozunk haverokkal... és lehetne sorolni... :) Használok kreatint és egyéb multivitaminokat (és még sok egyéb étrendkiegészítőt), ha már annyira fájnak az izületeim akkor gyógyszereket is néha.. Elég sokat fejlődtem 4 hónap alatt, de sajnos az izmaim/izületeim elég gyakran fájnak.. Érdemes lenne kihagyni egy hetet?
2011. máj. 16. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg kihagyni az ízületgyilkos gyakorlatokat, szedni ízületvédőt, és a konditermi edzéseken kívül kevesebbet terhelni. próbáld ki egy pár hétig így, szerintem javulna a helyzeted.
2011. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg ugye azt ki is hagytam,hogy a túledzés egyik jele az inak, izmok fájdalma. Tényleg hagyd ki pár hétig a többi baromkodást, szerintem a fejlődésben a erngeteg fekvő nem segít, a szkander meg kifejezetten f.szság. :D
2011. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meg egy intenzív edzés után max annyi erődnek kéne lenni hogy éppen elő tudd venni és ne hugyozz be...
2011. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értelek, köszi a válaszokat, megpróbálom visszafogni magam.. :D
2011. máj. 17. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:

A HETI 4 KONDINÁL MEG AMI A CSÖVÖN KIFÉR!

SOK SIKERT!

2011. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!