Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok! Miért hagytátok el...

Fiatalok! Miért hagytátok el az országot? Hogy tehettétek ezt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 00:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem hagytam el.
2015. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert világot akartam látni, és azt idehaza nehéz valljuk be...

Amint visszaértem Erasmusról mösterképzésen Fulbright-al szeretnék az USAban tanulni.

2015. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokat gondolkoztam mit írjak ide. De végül is 100 okom lenne és 100 érvem. És szomorúsággal tölt el hogy ismerőseim és rokonaim már elmentek. Komplett családok nagymamával nagypapával.

De a kérdésedre csak annyit mondok megyek én is hamarosan, és a jobb élet reményében! Nézz szét az országban és nézz szét mondjuk Ausztriában...rá fogsz jönni miért.

2015. ápr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
képzetlenként ott is szar lesz utolsó...
2015. ápr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
#4: Nem tudsz te semmit. Okoskodsz, kötekedsz. Ha személyesen nekem szántad az üzenetet akkor képzeld el elég képzett vagyok ahhoz amit kint csinálnék, már lenne Németországba munkahelyem. Csak a beteg édesanyám miatt nem mentem még ki... (Még mielőtt jönnél nem tudom milyen kint egy téli szezont már dolgoztam Olaszországban síoktatóként)
2015. ápr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
ha képzett lennél itthon is lenne jó állásod
2015. ápr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Miért kérdezed?
2015. ápr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Mert tele van Magyarország olyan buta kötekedő visszamaradott emberekkel, mint te! :(
2015. ápr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagytam volna el, ha az ország adott volna valamilyen jövőképet. De nem adott, csak az időmet pazaroltam otthon. Külföldön nem egyhelyben toporgok, van értelme annak hogy felkelek és elmegyek dolgozni és nem kell attól tartani hogy megszűnik a munkahelyem, vagy valami mondvacsinált indokkal elküldenek. De ha ez meg is történne jó eséllyel nagyon hamar találnék másikat, mindenféle protekció, sógor-koma nélkül.
2015. ápr. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert én magam fontosabb vagyok számomra, mint az ország, vagy akármi magasabb cél. Én pedig éppen úgy éreztem, hogy amire vágyom, ami jó nekem, az máshol van, nem ebben az országban. Ellentétben másokkal, nekem semmi bajom az országgal, és nem látom sötéten a jövőt itt sem, egyszerűen csak másra vágytam.
2015. ápr. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!