Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kerestény fiatalok Ti hagytáto...

Kerestény fiatalok Ti hagytátok el Istent vagy a gyülekezeteteket? Ha igen akkor miért? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm! :)

2013. ápr. 19. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Hit gyülekezete hogy jön ide mint kulcsszó?
2013. ápr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pont úgy,hogy az is egy(ismert) felekezet,pont úgy:)
2013. ápr. 20. 00:20
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Akkor a többi ismert gyülekezet nevét is sorold fel!
2013. ápr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, en vallasos csaladban nevelkedtem, egy ideig, amig kicsi es konnyen befojasolhato voltam, en is "kereszteny" voltam. Aztan egyre nsgyobb lettem, egyre tobbet lattam a vilagbol, egyre racionalisabban kezdtem gondolkodni es rajottem, hogy a biblia tele van ellentmondasokkal, nyilvanvalo hazugsag az egesz es hogy a jo kereszteny emberek nem is annyira tiszta szivuek, tobbseguk alszent, arrogans, zsarnokoskodo es tele vannak gyulolettel azok irant, akik nem olyanok mint ok.

Egyebkent hozzatennem, most sem, es soha nem eltem vilagi eletet, nem azert dobtam el a vallast, hogy kedvemre paraznalkodhassak vagy barmi ilyesmi, egyszeruen csak jozan esszel atgondolva a keresztenyseg nem lehet az"igaz ut".

2013. ápr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

El nem hagytam soha, de volt egy olyan időszakom 20 éves korom körül, amikor kevésbé vettem komolyan. Úgymond vasárnapi hívővé váltam: eljártam istentiszteletre, de ennyiben ki is merült a dolog.

Én is éreztem, hogy ez így nem a legjobb, de akkoriban több volt a "világi" barátom, valamint a "boyfriend" barátom sem a gyülekezetből került ki, ezért egy kicsit eltávolodtam, annak ellenére, hogy magam is éreztem, hogy ez nem a legjobb.

Aztán addig érlelődött bennem ez a dolog, mígnem elkezdtem megváltozni, és ismét komolyan venni az Úr szolgálatát. Ez a döntésem a mai napig tart, és már látom, hogy életem egyik leghelyesebb döntése volt. :)

2013. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én 13 évesen tértem meg most 23 éves vagyok, nem tudom hogy fog alakulni az életem de eddigeiekből tudom, ha egy kis időre elhagyom az Istent mindig visszatalálok hozzá.

Mint ahogy a Bibliában is van h Jézus mindig megkeresi az eltévedt bárányát...

Lehet h egyszer azt mondom h elegem volt ebből az egészből eltellik egy kis idő és szaladok vissza könnyes szemmel az Úrhoz :)

2013. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Hit gyülekezete hogy jön ide mint kulcsszó?"


úgy hogy ez célzott e-térítés, mert az atvs reklám nem elég hatásos.

2013. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bármi rosszat követsz el az életben Isten megbocsát és veled van
2013. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit ertesz az alatt, hogy megbocsajt ? Kifejtened bovebben ?
2013. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!