Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges? (a...

Szerintetek lehetséges? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy színész ismerősünk, eléggé ismert és 2 hete voltunk a színházba azt a darabot néztük amit ő rendezett ő írta a zenéjét és a dalszövegeket és ő játszotta a főszerepet is szóval elég nem befolyása van a darabban. Miután ő írta a zenéjét szerintetek lehetséges hogy az egyik zenéből odaadja a zongorának a kottáját? Csak magamnak kell hogy én játszam zongorán nem akarom fölrakni semmilyen nyilvános oldalra stb. Több éve ismerjük már nagyon kedves jófej és természetesen jóban vagyunk vele. Szerintetek lenne lehetőség arra hogy odaadja a kotta másolatát? Tudom hogy minden tőle függ csak hogy szerintetek lenne-e erre lehetőség vagyis minden csak tőle függ hogy szeretné-e odaadni nekem.

nagyon-nagyon-nagyon köszönöm előre ha tudnátok erről valamit mondani :) (értelmes válaszokat szeretnék)



2015. ápr. 18. 15:50
 1/6 A kérdező kommentje:
*ő játszotta a főszerepet is szóval elég nagy befolyása van...
2015. ápr. 18. 15:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel, mint mondtad, több éve ismered, valószínűleg odaadná. Bár ezt addig nem lehet biztosan tudni, míg meg nem kérdezed.

2015. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom :) penteken jön szoval akkor tudom megkerdezni Köszönöm mégegyszer :D
2015. ápr. 23. 07:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül, odaadta? :)
2015. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még nem volt nálunk mert ebben a hónapban 35 színházi előadása volt, de mondta hogy a május nyugisabb lesz szóval akkor tud eljönni :) de majd megírom ha odaadja! :D
2015. ápr. 26. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira jól ismered, akkor tőle kellene megkérdezned... Attól is függ, hogy a szerződése szerint nem adta-e el a zene jogait (magyarul úgy, hogy saját maga sem rendelkezhet már vele).
2015. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!