Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sírrablók mint Lara Croft,...

Sírrablók mint Lara Croft, léteznek? Mert nekem az az álom hogy olyan legyek mint ő és olyan mozdulatokkal, furfangokkal fedezzek fel helyeket mint ő. Tudom higy egy kitalált személy, de lehetséges?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 18:30
 1/4 anonim válasza:

Igen vannak sírrablók, gondolj csak bele az Egyiptomi sírok esetébe, vagy járj utánuk. És illegális...és nem

hiszem, hogy napjainkra maradt volna olyan sok sír, ami még felfedezetlen lehetne, de kitudja....én drukkolok :D

(járj sokat edzeni..)

2014. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
minden lehetseges ha van penzed :)
2014. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 I.B.T. ***** válasza:
76%
Lara sírrabló? Inkább aktív régész vagy micsoda, szerintem te is erre gondolsz. És igen van, csak nem olyan izgalmas mint a filmekben:D
2014. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, ajánlom figyelmedbe a tomb raider szóösszetétel lefordítását
2014. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!