Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz ez a hír a külföldön élő...

Igaz ez a hír a külföldön élő magyarokkal?

Figyelt kérdés
Azt hallottam sok helyen, hogy külföldi magyarok sok helyen fúrják egymást. Ilyen tényleg van? És ha igaz, akkor miért ilyenek?

2015. ápr. 19. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez külföldre menni, itthon is gyakran előfordul... De hogy miért, arra nem tudok én sem válaszolni.
2015. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 8 éve élek kint, és nem tapasztaltam ilyet, sőt nem is hallottam ilyenről.

Azok akik dolgozni mentek, és nem úgy mennek haza nyaralni, hogy "milyen undorít Magyarország, pfúj, én kint kiskirály vagyok stb) azok lehet annyira egyszerűen primitívek, hogy lehet ők olyanok amiről te írsz. De a kint élő normális magyarok ugyanúgy elkerülik az ilyen alakokat mint az otthon maradott magyarok. Én inkább azt mondanám, hogy a normálisan kint élő, kulturált magyarok nem igazán foglalkoznak más magyarokkal. Kint nagyon nehezen indulnak barátságok.

2015. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én itt élek kint németben másfél éve és tényleg ezt tapasztalom, itt a bajorországi magyarok körében.Sajnos nagyon sok magyar azt élvezi ha alátehet a honfitársának, kitúrja őt egy munkahelyről, áskálódik ellene, kibeszéli, segítséget kér, de ha neki kéne segíteni a másiknak akkor már kitalál kifogásokat, nem köszön meg semmit, stb.Nem tudom miért vagyunk ilyenek, de ez már a középkorban is így volt velünk, valami király írt rólunk egy jellemzést akkoriban és pont ugyanazt leírta ami most is jellemző a magyarokra.Elkeserítő a helyzet sajnos.
2015. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Katonaságon azt mondták az ilyenre, hogy szar ember, földet rá.
2015. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a tipikus magyar.. En is kulfoldon elek mar jo ideje parommal es ha meghalljuk, h magyarok vannak a kozelben, atvaltunk angolra, vagy bekussolunk.. A magyar, ha segitesz neki, azzal halalja meg, h alkalmasint hatba szur.. Mindig oda nyal, ahol a hatalmat sejti, csak akkor baratkozik, ha hasznot remel a kapcsolatbol.. Nem veletlenul van az, h a magyarokat mindenki legyozte vegul. Elvettek foldjeinket, most is elnyomnak sajat orszagunkban mindenfele kissebbsegek, akiknek ugyan lehet, h magyar utlaveluk, szemelyi igazolvanyuk van, de messze nem erdekli oket a megyar nemzet es annak jovoje, csak a holokauszt es/vagy Gyozike.. Ezert halnak ki majd a magyarok.. Az igaz magyarok tobbsege mar amugy is kihalt, teljesen mindegy..
2015. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2: Te nem tudom, hol elsz, de ha meg csak nem is hallottal ilyenrol, akkor feltetelezem, hogy:

1, vagy egyaltalan nem probaltal magyarokkal kapcsolatot felvenni ott ahol elsz

2, a Holdon elsz...


Mielott megsertodsz: nem csodalom, ha esetleg nem akarod a magyarok tarsasagat es tavol tartod magad toluk. A gond pedig ott van is van, hogy megis hogyan szurod ki a "normalis", nem hoborgos magyarokat? Nem mellesleg azokrol is konnyen kiderulhet kesobb, h csak erdekbol baratkoznak Veled..

2015. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!