Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megdöbbenve láttam, hogy...

Megdöbbenve láttam, hogy megjelent egy mocsok : 'Kakikönyv' cimmel. Valyon ez kell nekünk - (NEM) -, ilyen mélyre süllyedt a magyar könyvkiadás?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

vajon

és tudod, miről szól? lehet, csak a címe ilyen gagyi

2010. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
2010. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem új könyv, sőt van egy tesója Fütyikönyv címmel....:)

De neked meg egy helyesírási szótár nem ártana, a vaJon is benne van:)

2010. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Csak hogy legyen min szörnyülködni...:)

2010. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
:D:D mekkora sz*r , kisp*nci könyv :D
2010. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Az utolsó két oldalon rendkívül ötletes szórakozási lehetőség űzésére buzdítják a fiatalkorú olvasókat.


Az meg különösen bájos, hogy a tanácsok mellé fűzött képi ábrázolás azt az érzetet kelti, hogy teljesen természetes, ha az ott leírtak gyerekek általi művelése közben bácsik és nénik nézik őket széken ülve esti szórakozás gyanánt...

2010. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg elképesztő és felesleges, bár a könyvet nem ismerem. De miért is csodálkozunk, ha Xantus Barbara a Vaginamonológok előadója kijelenti a nagy nyilvánosság előtt, hogy nála bizony a vagina a "főnök". Tényleg nemigen van már ennél lejjebb!
2010. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem, a magyaroknak valóban nem kell, hiszen nem értek meg rá.A magyarok jelenleg annyit értenek belőle, hogy kaki.A kaki pedig fúj.

Ez egy svéd könyv, ha jól tudom és azért írták, hogy a gyerekekkel megismertessék ezt a teljesen normális folyamatot, melyet minden ember (a szerencsésebbje legalábbis) napi szinten elvégez és ne kelljen tabuként kezelni.

Szerintem nem véletlen, hogy a világon már több, mint 100 ezer példányban elkelt, ugyanis sok helyen olvastam már pozitív szülői véleményeket arról, hogy milyen jó, hogy ez a könyv játékos formában mutatja be a gyerekeknek ezt a (még egyszer hangsúlyozom) teljesen természetes folyamatot.

Az írónak egyébként van több hasonló könyve is, létezik például a Halálkönyv, ami segít elfogadtatni a kicsikkel az elmúlás tényét, hogy ne féljenek annyira tőle, ne gondolják ezt se olyan rettenetes dolognak.

2010. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

a halál még csak-csak OK

de nem hinném hogy a kakilás akkora traumát okozna a gyerekeknek...

2010. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan a gyerekek kezébe lehet adnio. Nem az a baj, ha ezt olvassák fel neki, vagy olvassa el ő maga, hanem ha csak ezt látja. A gyerekeket nagyon sok mindennel meg kell ismertetni persze a maga szintjén és ha normális értékrendű családban nő fel, akkor ő is a helyén fogja kezelni ezeket. ma még nagyon sok olyan dolgot is tabuként kezelnk, amiről pedig beszélgetbni kellene. Nemrég egy 14 ÉVES tanítványom anyukája kérdezte meg tőlem, hogy szerintem nem korai-e még a gyerekével a szexről beszélni, mert szerinte már lassan aktuális lesz. Én meg döbbentem, hogy szerintem már 5 éve kellett volna... Ezek a könyvek segíthetnek abban hogy a kisgyerek a maga szintjén kérdezni tudjon és a prűdebb szülők helyzetét is megkönnyíti.
2010. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!