Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Párizsban az élet? Bővebben lent

Párizsban az élet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Még van időm ezt eldönteni, mert még nem vagyok 18, hogy csak úgy elköltözzek Párizsba... De régóta érdekel, és amióta tudom, hogy van ez a hely, azóta vágyom oda.Csak sajnos hallottam rossz dolgokat is. Hogy bunkók az emberek, meg hogy koszos a város.

Erről mit tudtok mondani?

Illetve a francia nyelvet nehéz elsajáítani?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. ápr. 25. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltem Párizsban, csak néhány napot voltam, talán ír majd olyan is, aki jobban ismeri.

Semmivel nem tisztább, mint Budapest, sőt...Rengeteg a bevándorló, még a jobb környékeken sem igazán jó a közbiztonság - bár lehet, hogy most a nagyobb rendőri jelenlét miatt változott. Az emberek olyanok, mint máshol, az tény, hogy a legtöbbjük nem szereti, ha a külföldi franciául próbál beszélni, gyakran inkább angolul válaszolnak boltban, étteremben stb. A franciát meg lehet tanulni, a nyelvtan nem különösebben nehéz, a főnevek lehetnek hím- vagy nőneműek, egyeztetni kell a névelőt, melléknevet, és vannak rendhagyó dolgok. A kiejtés már sokkal nehezebb.

2015. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csalódtam benne.Koszos,sok a néger,mindenhol árulják a bóvlikat.Angolul beszéltem,a francia nekem nagyon nehéz,nem is maradt meg bennem semmilyen szó,és alig lehet érteni őket,mert leharapják a szóvégeket.Nem éreztem azt a hangulatot amit vártam tőle.
2015. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1 "csodálatos" hónapot voltam ott meló miatt...na soha többé nem megyek az 100%!


Drága,nehéz a nyelv(Majd jön valaki aki leírja,hogy nem,és én vagyok béna.),sok az alantas létforma(arab,nigga),a koszos.


Marseille viszont NAGYON bejött! Jó kaja,jókedv,tisztaság,kissé olaszos.

2015. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Parizsban elek kb 6 eve, vagyis az egyik kulvarosaban. igen a
2015. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Parizsban elek kb 6 eve, vagyis az egyik kulvarosban. valoban ugy van, az emberek bunkok,tudalekosak, kozben meg annyira butak...az egesz varos tiszta szemet es kosz, de nem azert mert nem takaritjak, hanem mert az emberek olyan mertekben szemetelnek, hogy azt feltakaritani egyszeruen nem lehet. telistele van bevandorloval es mindenfele koldusokkal es tolvajokkal, az utca emberetol kezdve a hivatalnokig, mindenki buta!! es nem tudja pontosan mi a dolga, akarmilyen pozicioban dolgozik (tisztelet a kivetelnek). a nyelv is eleg nehez, en ugy gondolom a magyarokhoz kozelebb all az angol es a nemet elsajatitasa... szoval nem ajanlom, mi is menekulnenk mar innen, de haza nem akarunk menni...sok sikert
2015. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!