Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valóban igaz az hogy a kormány...

Roly kérdése:

Valóban igaz az hogy a kormány azért vezet be olyan anyagot a tantervbe ami nem fontos vagyis csak elmélet és sosem vesszük hasznát neki hogy később irányíthatok illetve manipulálhatoj lehessünk?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez nem a kerettanterven fog múlni...
2015. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

"ami nem fontos vagyis csak elmélet"


:) Tanuljál még jó sokat. Szükséged van rá. Lehetőleg elméletet is.

2015. ápr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Csak azt áruld el hogy pl attól hogy én megtanultam Pitagorasz tételét, amit soha nem fogok használni miért lettem jobban irányítható?

Várom a válaszod.

2015. ápr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

sikeres ember nem lehet aki Pitagorasz tételét nem használja :)


lesznek itt még sokkal szívatósabb dolgok is

2015. ápr. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiről beszélsz, az a kötelező hittan.

A természettudományos elméletektől csak okosabb lennél (ha értenéd és meg is tanulnád) - de ezt pont, hogy csökkentik.

Nem kell, hogy nagyon okos legyél.

2015. ápr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
jajj mi lesz szegény gyerekekkel kapnak egy kis erkölcsöt... rájuk se fér tényleg
2015. ápr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A hittan... Az a dolog amire nem tudtak rávenni soha. Szerintem fontosabb erkölcsi támogatást ad egy saját szabályrendszer. Mondjuk a szülőktől. Én a vallásokat kerülöm, mégsem lettem lepukkant drogos és nem züllöttem le. Valamint vallást ráerőltetni másokra tilos.

Másrészt az elméleti tárgyaknak (lehet) gyakorlati hasznuk is van és nem kicsit tudnak segíteni a jegyeken. Márpedig ebből áll ez a világ.

Ha netán befolyásolható embereket szeretne a kormány, akkor megszerzi innen-onnan. Azt tesznek javarészt amit akarnak. De egy zombiseregbe mi a muris?

2015. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van sok ilyen rendelkezés, aminek a felszínét megkaparva meglepő dolgok rejtőznek a mélyében.
2015. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, módszeresen zombit cisnálnak belőled. Nemcsak iskolában, pl az utácban is már ki van táblázva minden, hogy elszokj egyáltalán a gondolkodástól is. Agyatlan biorobotok kellenek a hatlamonak, ez mindíg is így volt.
2015. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben inkább a szülőkön múlik, hogy megtanul e a gyerek önállóan gondolkodni. Aztán az iskolának is van ebben szerepe, igen. Milyen elméletekre gondolsz pontosan?
2015. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!