Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok és "hívők"....

Szkeptikusok és "hívők". Melyik összeesküvés elméletet tartjátok a legelképzelhetőbbnek és melyiket a legnevetségesebbnek?

Figyelt kérdés

Persze ugye attól is függ, hogy ki mennyit ismer...


Én a 9/11-et tartom nagyon elképzelhetőnek, hogy csak valamilyen ürügy volt az amerikaiaknak, hogy támadhassanak. Szóval belső munkát eltudok képzelni. Mindig az amerikaiak mutogatnak másokra, az összes elnök ezt csinálta. Évekkel később végre elfogták Szaddám Huszeint mégsem verték úgy nagy dobra, mint kellett volna. Pontosabban nincs semmilyen hiteles fotó, felvétel, holttest vagy bármi, amin felismerhető lenne hogy ő az. Csak kamu fotók kerültek fel mindenhová, még a CNN-hez is. Aztán meg nagy csönd. Szerintem ilyen gaztettek és ennyi év keresés után, ha nem is túl humánus módszer, de megmutattam volna valamiképp az amerikai népnek, hogy tessék itt van elkaptuk. Persze nem úgy hogy utcai menetben loholom a holttestet, de nekem ez is gyanús.


És ahogy észrevettem, nézegettem az évforduló miatt az aznapi kérdéseket, a legtöbb ember még aki nem is összeesküvés párti ők is elképzelhetőnek tartják a belső munkát.


A legnevetségesebbnek pedig a chemtrailt tartom, mert egyetlen épkézláb érv nincs a valóságossága mellett, mert az összes kijelentésüket könnyen meglehet cáfolni.


És Ti? Írjátok le, hogy miért azt írtátok amit.


George Adamski



2014. szept. 29. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

20 Már leleplezett összesküvéselmélet [link]


Társadalom számára egyetemlegesen elismert : az élelmiszergyártók pszichológiai manipulációkon, keresztűl pl hogy egészségeset vegyél a gyermekednek, becsapják az embereket hogy a rossz minőségű drága terméket megvegyék.


Egy olyen elismert összeesküvés melyet csak a politikusok nem ismernek el, mindenki más igen : a politikusok a háttérben megállapodnak és szétosztják a hatalmat egymásközt akár ciklusokon át, pl a FIDESZ és MSZP megállapodnak, hogy 4 évig mi kormányzunk, majd rossz fiúk leszünk és egymás ellen pozícionáljuk magunk, hogy a kiábrándúltak csak köztünk válasszanak


Hamarosan lelepleződik az ILLuminátusok lásd itt http://www.youtube.com/watch?v=iReVmKrbzOg A hüllőszerű földönkívüliek is lelepleződnek !


Az ami a legnevetségesebb, hogy az összeesküvéselméleteket bolondok találják ki.


Valszeg a gyógyszermaffiára is fény derül.

2014. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

A/11 az egyik legnevetségesebb. Ha Amerika megakarta támadni Irakot, akkor épp úgy talált volna ürügyet, mint Korea vagy Vietnam esetében. De ha belső munka volt, akkor Oszama Bin Laden miért vállalta magára?

Elég sok statikus sem ért egyet a belső dologgal. Csak nem nekik hisznek, hanem az összeesküvés elméleteknek.

2014. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Napfonat ***** válasza:
22%

Ami a statikusokat és építészmérnököket illeti, hát éppen ők lármáznak a leghangosabban, hogy ipari precizitással lett felrobbantva.

Számomra egyébként a legelfogadhatóbb összeesküvés-elméletek azok, amelyeket bizonyítani is lehet! Pl. hogy az élelmiszer biznisz minden rákkeltő és mérgező anyagot belekever az egyébként szar kajába, hogy ezer évig elálljon, szép színe legyen és nagyon finom íze! És ez miatt emberek tízmilliói betegszenek meg, ami persze jól jön a gyógyszeriparnak.

A legröhejesebbnek meg a reptoidos hülyeséget tartom.

2014. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, legidiótább a kemtrél, aztán jönnek a RAPtoidok, utána többi "marslakó", majd a "világkormány és az Arvisura, a sötétződek atomfélelme, aztán az ipar mérgezései: független szervezetek (is) vizsgálják az ilyen dolgok minőségét, a gyártókat ilyenkor eléggé pofoncsaphatják. Ez után jönnek a kreacionisták és az inteligens tervezők. A fentieket tűzzel-vassal írtani kéne. 9/11 valamennyire hihető, már innen az óceán túloldaláról. Persze a bilderbergek se tuti, hogy csak egy kávéért vagy egy golfpartiért, esetleg feketepéterezni jönnek össze, de azért oly világmegrengető dolgok felett ők se tudnak határozni, mint amiket bemesélnek a "hívők".
2014. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na, az elejéről a homeopátia, a jósnők meg egyéb ilyen nyavalyák persze lemaradtak.
2014. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem: #01 HAARP

#02 AJAX hadművelet

#03 Gladio hadművelet

#04 Függőséget okozó vegyszerek szándékos hozzáadása a cigarettákhoz

#05 Project MKULTRA

#06 Az olajcégek nyomják el az elektromos autók piacát #07 RFID chipek

#08 elnyomott technológiák

2014. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A legbutább messze a Chemtrail.

Amik még rendkívül bárgyúk: mobiltelefon rákot okoz, védőoltások autizmust okoznak és higanyt tartalmaznak, a fluoriddal mérgezik a lakosságot stb.

Az Icke-féle hüllősztori annyira gagyi, hogy még itt sem érdemel szót.


#1:


>20 Már leleplezett összesküvéselmélet


Őszintén sajnálom azt, aki ezeket mind elhiszi.


>az élelmiszergyártók pszichológiai manipulációkon, keresztűl pl hogy egészségeset vegyél a gyermekednek, becsapják az embereket hogy a rossz minőségű drága terméket megvegyék.


Ezt úgy nevezik, hogy "marketing". Ez ám az összeesküvés-elmélet :D. Üdvözöllek A Földön.


#3:


>Pl. hogy az élelmiszer biznisz minden rákkeltő és mérgező anyagot belekever az egyébként szar kajába, hogy ezer évig elálljon, szép színe legyen és nagyon finom íze! És ez miatt emberek tízmilliói betegszenek meg, ami persze jól jön a gyógyszeriparnak.


Ez egy tipikus, végletekig általánosító konteós félrebeszélés. Tény, hogy egy rakás egészségtelen vackot megeszünk, de amit írsz, az olyan mértékű összefonódást feltételez, ami igencsak valószínűtlen és értelmetlen.

2014. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szaddam kivégzéséről hivatalos és nemhivatalos videó is készült, az neked nem elég jó? Képek is vannak bőven az ápolatlan fejéről. Szerintem eléggé jól dokumentált az egész hogy ne legyen kétség.


9/11 minden kérdéséről kiderült eddig, hogy csak az illető tudatlansága miatt kérdőjelezi meg. Az sem meglepő hogy mérnökök ágálnak ellene, sok ember az anyját is eladná 15 perc hírnévért. Nagy részükről ki is derül hogy közük nincs az építészethez, csak tekintélyelvű érvelésre használják a más téren szerzett mérnöki címűket. Elvégre a tudatlan átlagembernek csak az jön le hogy mérnök tehát ért hozzá. Ugyanezt csinálják pl. az oltásellenesek, amikor homeopata kuruzslókkal hirdetik a baromságaikat.


Azt hiszem még senki nem említette a holdraszállás elméletet? Na ez is durván nevetséges, talán az egyik legjobban dokumentált dolog az egész történelemben, több ezer fotóval. Az emberek csak egyszerűen képtelenek elvonatkoztatni a Földtől és fingjuk nincs hogy egy alacsony gravitációjú, légmentes környezet hogyan viselkedik.

2014. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

"Amik még rendkívül bárgyúk: mobiltelefon rákot okoz, "


Ez bebizonosodott ! Az első mobiltelefonokat használók az antenna végén a fejnél kaptak agydaganatot :-P


Semmit sem tudsz !


">20 Már leleplezett összesküvéselmélet

Őszintén sajnálom azt, aki ezeket mind elhiszi. "


Jan,...csak be van bizonyítva, hiteltérdemlően alátámasztva dokumentumokkal. Te akkor sem hiszed el, ha látod :-S


"Ezt úgy nevezik, hogy "marketing". Ez ám az összeesküvés-elmélet :D. Üdvözöllek A Földön. "


Ez is összeesküvéselmélet ! Ugyanis a jeletése, az hogy emberek, politikai, gazdasági csoportok összeesküdve egymással az emberek megtévesztésére közösen tesznek dolgokat. Az más kérdés, hogy a pszichológusok leleplezték őket és ez ma közismert, de maguk ezt nem tették volna meg, és így tesznek ma is, manipulálnak. Te ezt sem tudod ! Semmit sem tudsz, csak ide írni az ostobaságodat :/

2014. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Építészmérnök leszek fél éven belül, bőven túl vagyok már a szilárdságtanon és az acél tartószerkezetekkel kapcsolatos tárgyakon. Bevallom őszintén, hogy innen nem tudom minden kétséget kizáróan megmondani, hogy valós-e a 9/11, vagy sem.


Tény, hogy nagyon magas hőfokon ég a kerozin és tény, hogy egy bizonyos hőmérséklet után rugalmasból képlékennyé válik az acél. Tény az is, hogy igyekeztek azokat az épületeteket a lehető legkevesebb acélból megépíteni, így nem volt nehéz szétbacni.


Viszont ami elgondolkodtatott az az, hogy miért így dőlt össze és az is, hogy miért dőlt össze egy olyan épület is, amibe nem repült repülő? Ráadásul állítólagos szemtanúk (akiknek lehet hinni, vagy nem) friss vágásnyomokat láttak az acél pilléreken (talán termit volt, ha jól emlékszem).


Szóval ezzel én úgy vagyok, hogy lehet igen, de lehet, hogy nem. Sőt, még az is lehet, hogy valóban a repülőgépek okozták de érdekes, hogy alig ültek rajta utasok...


1: A linked úgy kezdődik, hogy rák vírusos oltás. A rák nem vírus, hanem kontrollálhatatlan szaporodása a sejteknek. Innentől fogva nem hiteles...


2: A különböző országok szeretnek "false flag" eseményeket csinálni. Nem Amerika lenne az első, elég ha Kassa bombázására gondolsz.


3: Engem is az zavar, hogy gyakorlatilag központosan omlott össze, és nem külpontosan. Szerintem ahhoz, hogy így összedőljön közel egyenlő hőfoknak kellett volna lennie a teljes szinten, hogy egyenlő mértékben tudjanak képlékennyé válni a pillérek.


6: A Projekt MK Ultra bizonyított:

[link] Megkeresheted a hivatalos CIA dokumentumokat a neten is.


Ha valaki nem ért velem egyet, akkor annyit tegyen meg, hogy ne személyeskedjen és sértegessen. Köszönöm.

2014. okt. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!