Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csernobilban most mi van? Él...

Csernobilban most mi van? Él ott valaki? Teljesen le van zárvaó? Vannak "ellenőrök" ott?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem él ott senki. Ha jól tudom, igen, le van zárva. Az ellenőrökről nem tudok semmit, szerintem vannak.
2015. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Prókátor ***** válasza:
100%
Csernobilban virágzik az élet. Olyan állatfajok költöztek oda, amik korábban ismeretlenek voltak a környéken, és nem félnek az embertől! Egy érintetlen vadonná vált eurázsia közepén. A Fehérorosz részekre néhány éve visszaakarták költöztetni az embereket, hogy mi lett a program vége, azt nem tudom.
2015. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hatalmas területről és különböző szintű lezártságról van szó. Van amit rövid tartózkodási ideig hivatalos engedéllyel meg lehet látogatni, valamit csak védőöltözetben, kutatás és mérés céljából, és van amit meg sehogy sem.


Ennek ellenére illegálisan élnek ott emberek a peremterületeken, akikkel a hatóság nem foglalkozik.

Meg virágzik az ugyancsak illegális katasztrófaturizmus is.

2015. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Élnek, sőt :


[link]

2015. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!