Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nekem semmi vállalkozásom...

Ha nekem semmi vállalkozásom nincs és "alkalmazok" valakit utcai árusításra (vattacukor, hotdog stbstb), és őt megfogják az ellenőrök, hogy papírok nélkül dolgozik engem hogy tudnak fefelősségre vonni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

1.: Ha nincs vállalkozásod, nincs alkalmazottad sem;

2.: ha elkapják, gondolod, annyira hülye lesz, hogy helyetted elviszi a balhét? Ha mégis, akkor azért ne bízz benne!

2015. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe az alkalmazott szót. Nyilván nem vállalja el, de hogy tudja rám bizonyítani? Őt megbüntetik amiért feketén dolgozik ez tény, de engem milyen módon tudnak büntetni ha azt mondom közöm nincs a dologhoz, ott se voltam.
2015. ápr. 22. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A bíróságnak sokféle eszköz áll a rendelkezésére. Ha lehet, inkább nem oktatnálak ki. Játssz tisztességesen!
2015. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!