Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az írásról?

Figyelt kérdés

random-sztorik.hupont.hu


Ez a menüpont:

Egy világsztár árnyékában 1.rész


Az oldalról is írhattok véleményt,de még csak 1 szöveg van,szóval... :)



2015. máj. 1. 14:48
 1/4 anonim válasza:
Linkeeeeeet nem akarok keresni
2015. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de tabon nem megy.:/
2015. máj. 4. 15:08
 3/4 anonim válasza:

[link]

Nem kell egyébként keresgetni, rögtön ez jön be. Nekem tetszik a történet, bár nehéz volt elolvasni a fura tagolás miatt. A pont és vessző után szóközt kellene raknod, meg az sem ártana, ha sorkizárt lenne a szöveg. A betűméret sem egységes. Ezek csak csinosítgatások, de megérné kijavítani őket. Sokkal jobb benyomást kelt az írásod, ha igényesen van tálalva. Én ki nem állhatom a hupont.hu-t, annyira kevés lehetőséged van szerkeszteni a dizájnt. Szerintem jobb lenne, ha még most átköltöznél bloggger.com-ra, amíg nincs nagy tartalom az oldalon.

2015. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó:köszi a véleményt! :)

Oké,a külsejét eléggé elcs*sztem, blogger-en még gondolkozom, lehet tényleg jobb ötlet mint a hupont. :)

2015. máj. 4. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!