Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni színházsz...

Hol lehet ismerkedni színházszerető tizen-huszonévesekkel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 19:16
 1/3 anonim válasza:
Tippem sincs. Évek óta próbálom, de semmi.
2015. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csatlakozz amatőr színjátszó körökhöz, még ha annyira nem is szeretsz játszani, de biztos sok hasonló mentalitású emberrel fogsz találkozni. De akár megkereshetsz pár kisebb, kortárs társulatokat ahol talán szívesen fogadnak a kulisszák mögött önkénteseket. Amúgy szerintem abban sincs semmi ha a Ma Este Színházhoz csinálsz egy Facebook csoportot, hogy eljárnál más fiatalokkal.


[link]


Ez az oldal is azért jött össze, hogy találkákat szervezzen az ember. Én angol csoportokkal szemeztem, de bármilyen össze lehet hozni. Simán meg lehet szerintem csinálni, hogy elmentek egy előadásra és utána átbeszélitek többen a látottakat.


De Bölcsésztudományi karokon szokott indulni Színházi Stúdiumok szakirány, ha ennyire érdekel elindulhatsz azon a vonalon is.

2015. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lapforum.lap.hu oldalon van musical topic, ott rengetegen vannak.

Nekem onnan van csomó barátom.

2015. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!