Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet értelmes, normális...

Hol lehet értelmes, normális huszonévesekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozom, de csak barmok jöttek. Már próbálom neten is, de hát ilyen gyökereket...

Lassan ott tartok, hogy egyedül boldogabb vagyok, mint ilyen genetikai hulladékokkal.. (példa: rám ír, mizu, helyesírás 0, majd milyen rucikat szeretek hordani.. :DDD)


2014. okt. 17. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod a választ , majd írd már meg nekem is ! :D
2014. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koncerten ott a társaság, bulizni nem járok, konditeremben rám se néznek, neten meg.... áh
2014. okt. 17. 19:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :*
2014. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Melyik megyéből írsz kérdező? :)
2014. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
írj rám nyugodtan! :D én nem mizuzok :P
2014. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék itt ismerkedni..

Pedig amúgy csak egy értelmes, elfogadható kinézetű, átlagos srácot keresek.. És sehol...

2014. okt. 17. 19:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ha normálisan ír rátok valaki, és esetleg hónapokig is beszélget veletek, hogy megbízzatok benne, akkor is leléptek, valószínűleg azért, mert csak "átlagos". Az életben dettó, pedig kifejezetten az értelmesebb nőknél próbálkoztam. Nyilván bennem is van hiba, nem tagadom, de nekem már túl gyanúsak az "átlagos, normális srácot" kereső lányok...
2014. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hónapokig beszélgetni?? Ezekkel egy hetet se lehet, annyira szerencsétlenek...

Kedvenc kérdéseim: bejövök neked? milyen pasik jönnek be?


Neeem mindegy, kedves pasik? Lehet épp olyanhoz fogok vonzódni, aki nem az esetem annyira.. Vagy épp taszít aki az esetem...


Na ezekkel ki lehet kergetni a világból, és MINDEGYIK megkérdezi valamelyiket.

2014. okt. 17. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? hol élsz? konditeremben mit próbáltál, hogy felhívd magadra a figyelmet? más helyekre nem jártál el?

Talán az érdeklődési körödnek megfelelően próbálhatnál még meg ide-oda elmenni. stb.stb...

2014. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves, mosolygós vagyok, megkérdeztem valamit, hogy kell csinálni például.. Aztán ennyi.

Amúgy Budapesten élek, 20 éves vagyok.

2014. okt. 17. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!