Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar Hajózási Szakközép....

Magyar Hajózási Szakközép. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék oda járni,imádom a vizet imádok hajózni, és mindent ami ehhez kapcsolódik. az a kérdésem hogy mit gondoltok erről a suliról? színvonal? diákok? tanárok ?

És hogy nem-e probléma hogy lány vagyok? :DD



2015. máj. 11. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hallottam róla.

De szerintem ne törődj vele, hogy lány vagy!

Engem rendszergazdának vettek fel ami elvileg férfi szakma, valszeg 36 emberből az osztályban lesz 3-4 lány a többi fiú. xD

Egyébként ez a suli hol van? Pest?

2015. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Nos én a szomszédságában élek, és két, volt osztálytársam járt ide. Ha a tanulás nem célod a jövődet illetően, nem zavar a hanyagság,színvonalon aluli oktatás,lerobbantság,lógás a nap 24 órájában és az ilyen...hogy is mondjam, egyéntelen, link fiúk tömkelege és a minimális létszámú divat cafka lànyok társaságát sem veted meg, akkor jelentkezz, ha szeretnél.

Bocsánat, de kerek-perec kimondom, ez egy igazi link, putris iskola. Elnézést még egyszer.

2015. máj. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!