Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Könyvtári tárgy elvesztése?

Piriiiii kérdése:

Könyvtári tárgy elvesztése?

Figyelt kérdés

Kivettem még pár hónapja egy gitáros könyvet, amihez járt cédé is. Na már most ilyen idiótán járt, mert volt egy cédé hátul (ez szerintem a mű bolti forgalmazásánál van így), meg egy cédé külön tokban (elvileg). Sokáig nem törődtem ugye a könyvvel meg a cédével, de tegnap járt le, és már nem tudtam hosszabbítani, viszont már elfelejtettem, hogy tényleg két cédé járt-e hozzá, mert kicsit tényleg ostobaságnak gondolom, hogy minek adnak két cédét, miért ne használhatnám azt, ami a könyv hátuljában van... mindenesetre visszavittem így, de azt mondta a könyvtáros, hogy igenis két cédé kell, így nem is veheti vissza. Na mondom remek. Ma feltúrtam az egész lakást, de sehol semmi...

Akkor ki kell fizetnem a cédét, ugye? Ennyi lesz az egész, kifizetem, és utána továbbra is tag maradok, semmi korlátozás és hasonlók?

(ha jelent valamit, a szegedi somogyi könyvtárról van szó)

Sajna hanyag ember vagyok, de ilyen még nem fordult elő velem, és utálom magamat ezért.


2015. máj. 14. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a CD önállóan nem kapható, akkor az egész könyv+2CD árát kifizeted, mivel csak így pótolható. Ha kapható önmagában is, akkor elég lesz a CD-t.
2015. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj... igazságtalan is, meg nem is. Hogy a fene vigye el azt a szerencsétlen, rendetlen fajtámat...

Köszi a választ!

2015. máj. 14. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!