Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Skacok, gimiben milyen volt...

Skacok, gimiben milyen volt nektek a golyatabor? Mirol szol, milyen prograok vannak? (foleg olyanokat kerdeznek, aki mar volt)

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az én időmben nem volt még gimiben gólyatábor, csak az egyetemen; és oviban sem volt ballagás, először csak az általános suli végén :)


Középsuliban az elsősöket nem is gólyának hívták, hanem szecskának. Szecskaavató buli az volt, úgy félév környékén.

2015. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nálunk szöcsketábornak hívták. 4 nap volt, első kettő ismerkedés, aztán bioszos terepgyakorlat, amire az általános szakosok már nem jöttek (fele osztály általános, fele bioszos volt). voltak mindenféle csapatépítő játékok, sorversenyek, suli, hagyományok bemutatása, egy két tanárt is megismertünk. a terepgyakorlat meg mindenki saját szakjának megfelelő feladatokat tartalmazott (rajtunk kívül voltak kémiások, törisek, matekosok, infósok, németesek, angolosok, az általánososok hazamentek), és mivel "kicsik" voltunk, este ha jól emlékszem 10ig volt szabad partyzni minden nap...

(most érettségizek, és soha nem bántam meg, hogy mentem, mert akik nem voltak, kicsit nehezebben jöttek be a suliba az első pár héten)

2015. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vicces, kalandos, és nem kell félni tőle.

Én asszem ott táncoltam diszkóban először. Előtte nem voltam rávehető.

2015. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. máj. 23. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!