Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem túlzás már megint ez a...

Nem túlzás már megint ez a gólyatáboros "nemi erőszakolós" történet? MI a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval ... aki már valaha volt egyetemi gólyatáborban, pontosan tudja, hogy másról se szól, csak a piáról és a szexről, de kb. fűvel-fával. Most álszenteskedhetünk, hogy jaj dehogy, és csak játékos feladatok és stb, na de kérem ... az igazat mindannyian tudjuk.


És akkor van egy csaj, akit állítólag berángatott a csávó a bokorba szexelni, és persze ő azt nagyon nem akarta, avagy a realitás szemszögéből nézve, másnapra kijózanodott és meggondolta magát, esetleg megbánta.


Mindehhez még az illető be is ismerte azonnal, hát hogyne, abszolút hihető ... Még ha történt is volna erőszak, ugyan ki az az eszement, aki csak úgy bevallja, amikor vallomást tenni se köteles?


Mit gondoltok? Nincs ez a történet enyhén túllihegve? ha minden egyes megbánt gólyatáboros szex miatt rendőrségi ügy lenne, akkor az időszak híradói csak erről szólnának. Külön érdekes, hogy 38 éves a férfi, de egyetemi hallgató, azaz nyilván túl van már igen sok gólyatáboron és tudja, mi a dörgés. Én kicsit kétlem, hogy eddig bírt magával, de idén rájött az erőszakolhatnék ...


Vélemények?



2014. szept. 3. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A pasas már többször volt büntetve nemi erőszakért!
2014. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Anyád is volt gólyatáborban ?
2014. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a lányoddal történik ilyesmi, nem fogod túlzásnak érezni.
2014. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem olvasol legalább egy kicsit utána a történetnek, mielőtt el kezded pocskondiázni a szegény áldozatot?
2014. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

azért kíváncsi lennék, hogy a többszáz nemi erőszak közül miért pont ezt kapta fel a sajtó.


Úgy van beállítva az egész, hogy a gólyatáborban megerőszakolják a nőket, és erről az intézmény tehet, és amúgyis, trágár dalokat énekelnek. ugyanmár. ez a manus időzített bomba volt, ha nem a gólyatáborban, akkor egy szórakozóhelyen is megcsinálja ezt, vagy egy fesztiválon. Persze akkor nem lenne hír.

2014. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

persze, ez így egy jó story nekik. egyébként én képben vagyok sztem, és nem, nem volt elítélve nemi erőszakért soha, csak eljárás folyt ellene szemérem elleni erőszak miatt, de az eljárást megszüntették.

mást nem is képesek előszedni a múltjából, minthogy még aktfotókat is készített néha a lányokról :D

Csak ezek 18 éven felüliek, és ugyan mi az a fantasztikus bűncselekmény az aktképek készítésében? az ész megáll na.

38 évesen pedig senki se lesz egyszerre erőszakoló, főleg ha már ennyiszer volt a tűz közelében, azaz évente ott kínálkozik neki a sok lehetőség.

2014. szept. 3. 17:40
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Konkrétan 5 évet ült erőszakért, annyira ártatlan a pasas. Ezen felül nem csak megerőszakolta, de össze is verte a lányt, nyilván csak udvarlásként a te szemszögedből.

A véleményem gondolom férfi vagy, majd ha egy nagydarab homokos szétdugja a hátsód, ő is arra hivatkozzon, hogy csak meggondoltad magad...

2014. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

dehogy ült ...


ez a megverés meg megint olyan dolog, hogy oké, inkább úgy mondjuk, hogy a csaj állítása szerint! tanú nincs .. a csaj meg mond amit akar. Gondolom, tök részegen ciki lenne apucinak megmondani h pl a cigók kirabolták mikor fetrengett piálás után az utcán. és ezer más lehetőség.


Ezt a konkrét esetet félretéve, tényleg nem tudom, hogy lehetne már kicsit objektivizálni ezt a nemi erőszakolós témát. Ugye van 1 állítás kontra 1 tagadás, és ennyi. Viszont a végeredmény mindig az, hogy a hímneműt csukják le, teljesen mindegy az is, ha történetesen képtelenség lett volna térben vagy időben az erőszak (lásd: damu-féle ügy, de mint írtam, én általánosságban gondolnám tisztázni magát az elvet, mert ha ez nemi erőszaknál így működik, akkor a többi bcs-nél miért kell pár bizonyíték a lecsukáshoz? ja hogy szexeltek ... aha. Így már világos, és persze mert a csaj azt mondja. Belegondoltál már abba, hogy mi van, ha X érdekből vagy csupán ellenszenvből holnap téged tesznek el az útból ilyen eszközökkel? nem tudsz védekezni ellene ...)

2014. szept. 3. 21:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

hát azért nem, mert van igazságügyi orvosszakértő, meg látleletet vesznek a kórházban is, szakpszichológus is besél velük, ráadásul a csóka is beismerte.


Vannak r1bancok, akik részegen összefekszenek fűvel-fával. de azért mert vannak ilyen nők, még nem jelenti azt, hogy minden nő ilyen, és hogy nem követ el nemi erőszakot egyetlen férfi sem.

2014. szept. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
rendben, ez is igaz, de azért azzal tisztában vagy gondolom, hogy nálunk miként is történik egy orvosszakértés és látlelet-vétel .... (csak mert nekem van, és sokszor már azon kattog az agyam h érdemes lenne rejtett kamerázni bizonyos esetekben és azzal megtámadni bírósági szakban az ügyet)
2014. szept. 4. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!