Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell a megye összes...

Miért kell a megye összes rendőrét kivezényelni egy focimeccsre? Miért pocsékolják erre az adómat?

Figyelt kérdés
Az hogy nem lehet rendőri jelenlét nélkül levezényelni egy focimeccset az nem azt jelenti, hogy a focidrukkerek a társas együttélésre alkalmatlan emberek? Miért nem szüntetik be inkább a focit?

2015. máj. 31. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
De ha úgyis szolgálatba vannak. Nem mindegy hogy most kimennek meccset nézni. Örüljenek neki hogy ingyen foci meccset nézhetnek. Bent meg hülyére unják magukat.
2015. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert a focimeccsek évtizedek óta nem a sportról szólnak, hanem arról, hogy a fasiszta csőcselékek egymásnak essenek.
2015. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

"a focidrukkerek a társas együttélésre alkalmatlan emberek"


Ez egészen pontosan így van. Agresszív, óbégató, primitív, szélsőséges, buta majomhordák, akik egy nevetséges játék miatt képesek egymásnak esni, és ezzel jelentős károkat okoznak nagyon sok más embernek is.

2015. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 schocko ***** válasza:
...s mert a foci mindenek felett áll...
2015. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Látom itt mindenki szakértője a lelátóknak...


Azért az én szerény véleményemet is hallgassátok meg, mivel én itt némelyekkel ellentétben már láttam focimeccset közelről az elmúlt évben... Fradistaként néha úgy érzem hogy repülőre könnyebb feljutni mint 2015-ben egy focimeccsre... Szó sincs már régóta tömegverekedésekről Magyarországon, csoda ha valaki egyáltalán kidugja az orrát a meccsre és be mer kiabálni egy "hajrá"-t... Szóval én meg épp hogy nem értem a nagy rendőri jelenlétet.

2015. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Istenkém, olyan nagy itt a sötétség, mint általában a gyakorin. 80 éves életképtelen hü.lyék és 12 évesek. Mikor volt utoljára balhé meccsen? Nem tök mindegy, hogy az őrsön rohad az amúgy is szolgálatban lévő 15 rendőr, vagy a meccsen van? Amúgy én már rohadt régóta nem láttam meccsen tömegével rendőrt, se tv-ben se élőben.
2015. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem is a meccsen van a baj. Hanem a hazaúton, mikor csordában a 2 tábor hazaindul, közben szétbontják az utakat, közlekedési eszközöket, az éppen arra járó védtelen emberekbe kötnek bele, parkoló autókat rongálnak meg, tömegverekedések stb... és a rendőrök a buta emberek ugye....
2015. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem azzal van a baj, ha a két állatsereglet megagyalja egymást, hanem azzal, ha ezzel másokat megrémítenek, meg hogy rombolnak is közben. Valamint azzal, hogy az a néhány szurkoló is az idióták erőszakának eshet áldozatul, aki csak úgy kimenne a meccsre, hogy megnézze kedvenc csapatát.
2015. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy köze sincs a focihoz csak épp zöld pólóban van mondjuk...
2015. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!