Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon zárkózott, szűkszavú...

Nagyon zárkózott, szűkszavú vagyok, mindig is utáltam szerepelni, a karácsonyi műsor miatt is majd' meghalok minden évben. Hihetetlenül félek a holnapi középiskolás szóbeli felvételimtől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy kicsit antiszociális vagyok, nem nagyon szeretek idegenekkel beszélgetni, pláne, hogy most muszáj lesz, és ezen múlik a jövőm...

A írásbelim 75 pontos lett, a Hunfalvyba lesz holnap a szóbeli, nagyon szeretnék oda menni. Ez egy általános elbeszélgetés lesz, írni kellett egy bemutatkozó fogalmazást, és majd adnak egy kb. egy oldalas szöveget, abból fognak kérdezni, meg persze magamról, tehát tanulni nem lehet rá.


2010. febr. 28. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis !! nem ezen fog múlni a jövőd, tavaly, középsuliból, még majdnem akárhová mehetsz tovább tanulni! És hidd el nem vészes a szóbeli, abszolút nem az tavaly én is voltam ;)

Sok sikert! :)

15/F

2010. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs oda az első "tavaly" nem kell
2010. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne dramatizáld már túl... Ettől nem kell félni. Én 3-ra megyek: 1 sima beszélgetés, 1 magyar, angol, és még egy szövegértés, plusz biológia kiselőadás... Én mégis mit szóljak. A tiedhez képest semmi, mégsem félek, majd igyekszem a legjbobat kihozni magamból. Csináld ezt te is. És bármilyen hihetetlen, én is elég zárkózott vagyok...
2010. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint amikor a vécésnénivel szóba elegyedsz, csak ezek messze nem akkora gondolatolvasók :)
2010. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!