Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Asztmás gyerekek, fiatalok,...

Asztmás gyerekek, fiatalok, ti is elhúzódtok, elbújtok, ha használjátok az inhalátort?

Figyelt kérdés
Mármint úgy, hogy más ne lássa. Nem családtagokra gondolok, inkább osztálytársakra, tanárokra. Mennyire gyakori, hogy szégyellitek a használatát a közösségben?
2015. jún. 13. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha befulladok akkor ott helyben használom,nem érdekel ki mit szól hozzá,viszont ha épp úton vagyok és tudom hogy csak későn érek haza akkor útközben szoktam beszedni a gyógyszereim.Azokat is inkább mosdóban,a pipát is akkor használom.Nem szeretem ha látják miket szedek be,használok,ez az én magánügyem.
2015. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!