Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok az ilyen...

Mit csinálnátok az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
Vannak okoskodó idős emberek, akik kiosztják a gyerekeket. Szemtanúja voltam amikor egy gyerek egy játszótéren játszott, és rászólt egy öreg ember, hogy az nem neki lett kitalálva, és bemegy levetkőztetni. Másik eset ami velem történt meg, ülök a buszmegállóba a padnak a kő részén, és a lábam a fa részén volt, odajött egy öreg ember, és azt mondta, hogy "Muszáj összekoszolni a padot, hogy más embernek a ruhája is tiszta kosz legyen?" amikor már alapból szutykos volt az a pad. Utána elkezdett üvöltözni velem mindenki előtt, hogy száljak már le onnan. Nem sok tartott vissza, hogy behúzzak neki egyet. Legfőképpen a szülőket kérdezem. Mit csinálnátok, ha a szemetek előtt csinálnák ezt a gyereketekkel?
2010. márc. 1. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg elég paraszt szokás olyan helyre tenni a koszos cipődet, ahol mások ülni szoktak, akármilyen koszosnak tűnt előtte az a pad. A vonatokon, buszokon néha én is le szoktam oltani az ilyeneket, pedig nem vagyok idős ember.
2010. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

hát,szerintem azért akkor sem szólhat bele hogy mit csinálsz,igaz hogy nem illik,de nem p*fázhat bele akkor sem.

Hát,bár én még fiatal vagyok,hogy gyerekem legyen,de engem anyukámék is úgy "neveltek" hogy mindenki a saját gyerekének "dumáljon" :D

2010. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
nekem van egy ovis kislányom. először is égne a fejem, hogy másnak kell rászólni a gyerekemre. de ezt én nem is várnám meg, én szólnék rá...ha valami miatt nem veszem észre, és mégis más szól rá, inkább megköszönném, hogy szólt. Te meg, kedves kérdező, próbálj meg normálisan viselkedni, akkor nem szólnak rád a felnőttek :)
2010. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten igaza van az öregnek. Ha a sok kis ficsúr nem tenné a padra a lábát és nem a háttámlán ülne, akkor nem lenne koszos a pad...szerencsétlen vénembert nemigazán tudom elképzelni ahogy a háttámlán ül és koszolja a padot:S
2010. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!