Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csinálnátok a levakarhatat...

Mit csinálnátok a levakarhatatlan emberekkel?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy nálam 3 évvel fiatalabb sráccal, akinek elég beképzelt stílusa volt meg kissé naív idióta felfogása is (igazi lúzerféle) de már máshol melózok ez meg állandóan hívogat és jópofizik és nem veszi észre magát :D


Ez már megy kb 2 hónapja és egyre fárasztóbb az ember..



Másik (idol) jelölt:


Egyik szülőm hagyatékának Öröklésekor előkerült egy 45 éves sosem látott féltestvér (nő) gyerekestül, akivel már lejátszottuk az első meccseket, aztán a nagy vigyorgós időszak is megvolt, nagyjából megkapta amit akart, de az se akar rólam leszállni.


Elvárná hogy vendégségbe menjek hozzá a hétvégi házba ami az én örökségem lenne ha ő nem bukkan fel 35 év után, meg kipróbáljam az új kocsiját amit a néhai faterom pénzén vett.


Az is állandóan hívogat, az se veszi észre hogy sosem érek rá meg állandóan "rosszkor" hív.



Hogy robbanthatnám le magamról ezeket végleg?


Nem szeretnék számot cserélni...

Miért mindíg én?



28F


2010. márc. 22. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne vedd fel a telefont, amikor ők hívnak. Ennyi. Egy idő után abba fogják hagyni.
2010. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezek közül a Féltestvér tudja a címem is (hivatalos papírokon rajta van sajna), és ha nem hall rólam huzamosabb ideig, akkor képes becsengetni, vagy ismerősökön keresni és érdeklődni utánnam.
2010. márc. 22. 10:30
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

ha nem akarod velük tartani a kapcsolatot, nyugodtan bevállalhatod, hogy egyszer meg is mondod nekik

hiszen nem kell attól tartanod, hogy megsértődnek :)

2010. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A párom már 1x elküldte a pcsába szó szerint, de ezt ő elbeszéli és úgy tesz mintha nem tudná mi a baja a páromnak.


Sajna még folyamatban van egy "ügy" amiböl még mindkettönket illet nem kevés pénz, egyébként már rég arconköptem volna.


De amíg ez lezajlik, addig hogyan bírjam ki hogy ne rúgjam fela holdig?

2010. márc. 22. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Biztos rossz lehet,hogy előkerült egy féltestvér,és nem csak Te örökölsz egyedül.Nem a féltesó bunkó,hanem Te.
2010. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyisd ki neki egy szál f...ban az ajtót, tuti nem jön többet, bejelentés nélkül... akkor nem veszed fel a telefont
2010. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 11:07


Ne ítélkezz a részleteket nem ismered!

A kérdés különben sem erre irányult!

2010. márc. 22. 12:04
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 11:07


Mellesleg bizonyára neked is okozna egy törést az életedben az ha még nem lenne semmi komoylabb vagyonod és valaki csak úgy előkerülne 35 év után akit még előtte sosem láttál és akinek mellesleg saját háza van és biztos karrierje, és még abból amit örökölnél is ki kell neki fizesd a fele pénzt plusz rá kell iratnod egy házat..



Megnézném én hogy vágnál te mindehhez jó képet amikor még arra a szintre sem sikerül eljutni hogy együttélj normálisan a pároddal és ne csak hol itt hol ott tudjatok együttlenni!



Nyilván te ezt mosolyogva nyelnéd be és masniba kötve nyújtanád át a kedves idegennek a jővőd nagyrészét!

2010. márc. 22. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy miért olyan nagy fájdalom néha beszélni ezekkel az emberekkel? A saját bőrömön tapasztaltam, hogy olykor a legjelentéktelenebbnek tűnő emberekkel is érdemes tartani valamilyen szinten a kapcsolatot, mert nem tudni, milyen kapcsolatai vannak. Pl régebben összejártunk egy emberrel, aki stílusban is, viselkedésben is teljesen különbözött tőlem, és hiába nem bírtam, a párom miatt találkoznom kellett vele. Amikor a párommal megszakadt a kapcsolat, őt is ejtettem, noha ő még egy ideig próbálkozott. Kb fél év múlva(amikor már semmilyen kapcsolatban nem álltunk) elvesztettem az állásom, és nem találtam újat. Eltelt 3 hónap, amikor felhívott az adott ismerős, hogy hallotta, hogy nincs állásom, és beajánlott valahova. Elmentem az interjúra, megkaptam az állást.

Képzelheted, hogy éreztem magam, hogy olyan paraszt módon lekoptattam, miközben nem is vettem észre, milyen erős szövetséges lehet még belőle. Szerencsém volt, hogy nem vette magára, és eszébe jutottam, de azóta már teljesen máshogy állok ezekhez a "nem kívánt" ismerősökhöz. Sosem tudhatod, ki lesz még hasznos a jövőben. Egy telefont, vagy nagy ritkán egy találkozót nem ér meg?

2010. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán, mert utánna nehezen megy a tükörbenézés.


Tudod te milyen érzés amikor jogilag ellehetetlenítenek egy házilag készült végrendeletet formai okokra hivatkozva, amit a tulajdon apád a saját szemed előtt írt meg és ír alá?


Tudod te milyen érzés amikor egy vadidegen fejtegeti neked hogy a saját apádnak akivel te felőttél, akit a vadidegen csak max fényképről ismert nem is ilyen meg oylan színű volt a haja vagy a szeme mint amilyennek te tudod?


Tudod miylen érzés az amikor meghazudtolják a múltad és leköpködik a családod, a szüleidet?


Te tudnál ezek után jópofizni és tükörbe nézni?

2010. márc. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!