Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt más is, aki a mosdókag...

Van itt más is, aki a mosdókagylóba szokott vizelni?

Figyelt kérdés
A barátnőm egyébként sokszor mondja, hogy mindig meglepődik, hogy sosem koszos vagy büdös a WC...de nem merem neki elmondani, hogy azért, mert sosem oda hugyozok.

2015. jún. 24. 09:32
1 2 3
 1/24 Béla1977 válasza:
89%
Erről szerintem szokj le..Mert mi van ha a barátnőd reggel mosakszik és megérzi a húgyszagot?
2015. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
47%
Én, de szerintem egyébként tökmindegy. Reggel odamegyek úgyis mosakodom a mosdónál szóval nyoma se marad. Olyan mint egy piszoár. Csak legalább ez egyáltalán nem veri vissza :D
2015. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
57%

Én mindig :D

Közelebb van mint a retyó :D

Meg talán kevesebb vízzel tudom így öblíteni.

2015. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%

Én is szoktam belevizelni, de szerintem sincs ezzel semmi gond.

Egyszerűen le kell öblíteni és heti, kétheti rendszerességgel rendesen kitakarítani, de azt egyébként is kéne...

Ha ezeket betartja mindenki, akkor nicns vele semmi gond.

A mosdókagylót amúgy sem nyalogatja senki és már mosni sem szoktak benne, hogy probléma lehetne belőle.

29/F

2015. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

Jézusom, mennyi igénytelen tuskó.

Ez gusztustalan. Én a szádba hugyoznék.

2015. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
74%
Én szinte mindig ! Könnyebb célozni, megmosom utánna a szerszámot, elöblítem a mosdót. Sokkal higénikusabb. Bár a volt b.nöm nem szerette, mindig csesztetett érte. Most meg mindig mondja hogy nem érti hogy az én farkam mindig olyan finom volt, bármikor nekiesett. :) úgyhogy én mindig tisztán tartom, ebben a mai világban sosem lehet tudni mikor akarnak leszopni!
2015. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
88%
Szerintem ocsmány dolog... De ha jól esik akkor szarj is bele....
2015. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
34%
A mosdókagylót le szoktad venni ilyenkor a helyéről vagy fellógatod?
2015. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Jázi :) válasza:
42%

De gusztustalanok vagytok...

Ha az én párom ezt csinálná biztos kiherélném érte. Mindennek meg van a maga helye!

2015. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
77%
Ugyanazon a lefolyón megy le. Nem is értem hogy merül fel hogy ez probléma?
2015. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!