Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek fiúként gáz a...

Szerintetek fiúként gáz a mosdókagylóba vizelni?

Figyelt kérdés
Nem mindig persze, de előfordul, hogy a mosdókagylóba eresztem meg :D
2014. ápr. 2. 13:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
lányként furább lenne.
2014. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

És sz@rni meg az asztalra szoktál?


Igen, gáz. Gusztustalan szokás, és igénytelen, trehány emberre vall.

2014. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Bunkó vagy és még büszkélkedsz is vele, csodálatos.
2014. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez mindenhogyan gáz. Basszus oda pisilsz, ahol fogat mosol? Egyszer majd ha kiesik a fogkefe a kezedből, vagy a fogkrémet ejted be a kagylóba, vagy csak a kezeddel a folyóvíznél áttörlöd a kagylót, gondolj arra, hogy ennyi erővel a wc-be is turkálhatnál, valamint a wc-be is nyugodtan moshatnál fogat.
2014. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Utolso akkora hulyeseget irsz, hogy el se hiszem. A mosdo ennyi erovel amugy is tele van minden szarral, ugyanis uda mosod bele a mocskos kezed, akarmit csinaltal vele. Peldaul azutan is, hogy wcn voltal, cagy wct pucoltal. Na mit szolsz? Ezek utan a mosdoban sem mosol fogat?

(mindezt nem a mosdobahugyozas partolasa miatt irtam, az valoban tirpaksag)

2014. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

"A mosdo ennyi erovel amugy is tele van minden szarral, ugyanis uda mosod bele a mocskos kezed, akarmit csinaltal vele"


Tényleg?

Már bocs, de itt nem a kórokozók számáról, hanem a tudatról van szó. Azt pl. tudtad, hogy a wc-be kevesebb baktérium van, mint pl a bőrödön? Kézzel mégis eszel ezt azt, a wc-ből meg mégse. Hát nem fura? Itt is a tudat dominál.


Nem az érdekel engem, hogy egy négyzetcentiméteren hány baci van, hanem az érintene érzékenyen, ha előttem valaki belepisilne a csapba. Undorító!

2014. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
51%
Kedves 4. Ennyi erővel ne sz*pj/ny*alj, mert ott pisil az illető..ekkora baromságot -.-
2014. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Semmi gond nincs vele, már ha a biológiai részét nézzük, a vizelet ugyanis a széklettel ellentétben steril, a hajótöröttek, hadifoglyok, stb kényszerűségből meg is isszák, ha nem jutnak vízhez. Amúgy meg szokás kérdése :)
2014. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Ok értem. Ti a mosogatóba is belehugyoztok, hiszen az semmiség. Vagy oda mégse? Hiszen orális szexet folytattok, ennyi erővel oda is pisilhettek ahol a tányérok vannak. Mennyi hülye van itt.
2014. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 reptoid ***** válasza:
40%

Aki a fogmosástól undorodik ilyenkor... Ha nincs fertőzésed, még jobban is jársz, ha vizelettel mosod le a fogkefét, nem pedig vízzel.


Egyébként praktikus is, egyből meg is tudod mosni a fütyköst, ami viszont határozottan jobb, mintha pisisen visszaraknád a gatyába (úgysem tudod rendesen kirázni).


Összességében pedig sokkal kevesebb vizet használsz el, mint egy wc öblítéskor. Szóval nem olyan ördögtől való ötlet ez.

2014. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!