Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkó, alpári, paraszt stílusú...

Bunkó, alpári, paraszt stílusú embereket, továbbá a köztulajdont rongálókat hogy lehetne civilizált, emberi viselkedésre "nevelni"?!

Figyelt kérdés
Én fejbe lőném őket és nem lenne többé gond velük....
2010. márc. 2. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyjuk-apjuk nem tette meg 10-15 éve, akkor te se fogod tudni. Ez van, nem kell velük törődni és kész.
2010. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A köztulajdont rongálókkal helyreállíttatnám az okozott kárt (festés, szerelés) a saját vagy szülei pénzén.
2010. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyesmin agyalok, de ugy erzem, hogy egyedul vagyok. Szerintem is a penzbuntetes lenne a megoldas. Meghozza jo nagy osszegekkel.
2010. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

rongálókkal én is helyreállíttatnám a kárt. fiúkkal mondjuk fényes nappal, rózsaszín haspólóban :):P meggondolná legközelebb :)


egyébként meg az elsőnek igaza van abban, hogy a jó nevelés olyan dolog, ami felnőttkorban nem pótolható! ha valakinek 18 éves korában nincs se pénze, se végzettsége, attól még lehet 40 évesen milliomos, vagy egyetemi tanár, de ha a neveltetés hiányzik, azt nem lehet pótolni! többé-kevésbé élete végéig látszani fog, hogy kimaradt...

2010. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Selejtek. Ki kéne irtani az összeset.
2010. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
el kellene küldeni őket munkatáborba ahol ledolgozhatnák az okozott kárt. Ilyen egyszerű lenne. Utána megbecsülnék az értéket.
2010. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit elkalandozok a fő témától, de szerintem is a munkatábor (pl. autópálya építés) lenne a legjobb megoldás, pláne a mostani wellness börtönök helyett (mi az, hogy konditerem, TV, és jobb ételek, mint sok iskolában?! A "kedvencem" még a hitvesi hétvége... Ennyi erővel lassan kimenőt is kaphatnának.). Vissza kéne szoktatni őket a munka világába. Élelmet is az elvégzett munka fejében kapnának, aki nem dolgozik, az éhen pusztulhat.

Régebben láttam a TV-ben, ahol bemondták, hogy egy rab hány milliójába kerül évente a többi normális embernek.

2010. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!