Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Papillon vagy Phalene? Tudom...

Papillon vagy Phalene? Tudom hogy külsőre majdnem ugyan azok, de viselkedésre és belsőre is?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, a harmadik kutyám lenne! Még az Angol Cocker Spánielem meg van, mellé szeretnék még egy Papillont vagy Phalenet! De melyiket válaszzam?

A kutyám 8 éves, lány!


2011. jún. 1. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem egyik fajtát sem személyesen, de azt hiszem, hogy a két fajta "rokon", így viselkedésben, jellemben sem lehet akkora különbség. Magyarországon egyiket sem tenyésztik egyébként.
2011. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A papillont tenyésztik Magyarországon egyébként tényleg semmi különbség csak az egyiknek álla füle a másiknak nem, néha papillon alomban is születik phalene és fordítva. Ez olyan mint egyik bordernek áll a füle a másiknak nem attól még mind a 2 border.
2011. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
/ Hm, akkor elnézést kérek, amiért azt írtam hogy nem tenyésztik. /
2011. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak kinézetre kell választanom :/ De mind a kettő olyan cuki! Szerintetek melyiket válasszam? Melyik az aranyosabb kinézetre?
2011. jún. 1. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
A papillon mókásabb a nagy füleivel. A phalene olyan mint egy sima kis spániel bár ő is nagyon bájos
2011. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is valahogy a Papillon felé húzódok... de ugyanakkor majdnem olyan cuki a Phalene is! Mennyibe kerül egy Papillon?
2011. jún. 1. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
passz. egy vagy két tenyésztő van itthon. Én fogok jövőre behozni egy szukát Belgiumból jövőre, külföldön olyan 1000 euró körül van, nem hiszem, hogy itthon sokkal olcsóbb, főleg, hogy még első generációsan csak import kutyák vannak és nincs kialakult magyar állomány.
2011. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!