Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyíregyháza/Debrecen? Ötletek?

Nyíregyháza/Debrecen? Ötletek?

Figyelt kérdés

Neten összebarátkoztam egy fiúval.És találkozni szeretnénk.Én szeptemberre tettem a találkozót.Bár a barátnőm szerint nem kellett volna olyan messzire tenni...

Sosem találkoztam még személyesen a fiúval.Azt sem tudjuk hogy Nyíregyházán vagy Debrecenben találkozzunk-e.

1.Nyíregyházán milyen jó olcsó beülős helyek vannak?

2.Debrecenben milyen jó beülős helyek vannak?

3.Nekem kell az ő fogyasztását fizetnem vagy felesben kell állni?

4.Ha nem ismerem a fiút hogyan fogom tudni hogy Ő az?

5.Ha viszek neki egy doboz bonbont az nem ciki?

6.Puszit adjak neki vagy a kezemet nyújtsam?


20/L



2015. jún. 26. 00:30
 1/1 anonim válasza:

1.-2.

Romkocsmák, esetleg kávézók. Végül is csak beszélgettek, nem kell egyből vacsorára, meg nem tudom mire meghívni.

Nyíregyen ide mennék:

[link]

[link]

Viszonylag olcsó, és tudtok csendes helyre is ülni.


Debrecent csak kivételes esetben ajánlanám, nyugisabb Nyíregy.


Honnan jönnétek? És mivel közlekednétek? Busz, gyalog, bicaj, kocsi, motor?


3. Felesben szokták, de azért legyen nálad pénz, nehogy véletlenül otthon hagyja a pénztárcáját stb stb és kellemetlen helyzetbe kerüljetek.


4. Elkéred a telefonszámát, és amikor mondjuk ott vagy az állomáson, vagy a főtéren, akkor rácsörögsz, és megtaláljátok egymást.


5.

Hát nekem kellemetlen lenne, hiszen mégis csak ez az első, és már ajándékot adni kicsit fura. Én nem vinnék, majd a következőkön lesz rá lehetőség, ha lesznek következő alkalmak.


6.

Amikor meglátod, akkor nyújtod a kezedet, és bemutatkozol neki élőben is, és utána akár adhatsz neki puszit is.



Tudod alapvetően a legelső alkalmat nem szoktuk nagyon költségesre tervezni, mivel itt nagy a "bukás" esélye, és inkább próbáljuk minimalizálni a lehetséges akár anyagi veszteséget is. Szóval ásványvíz, vagy egy pohár bor, vagy egy üveg sör, vagy egy tea, vagy egy kávé, és beszélgetsz. Aminek kell, úgyis kiderül ennyi idő alatt.

Ha nem illetek össze, akkor semmi gond, mindenki megy a dolgára....

2015. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!