Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek direkt csinálja a...

Szerintetek direkt csinálja a tanárom?

Figyelt kérdés

Szerintem igen de várnom a ti véleményeteket is.


Szóval.


Ugye egy héten 3x van német óránk.2x a saját osztályunkban,1x máshol.És ha a saját osztályunkban vagyunk akkor ugye nem mindenki van egy csoportba(kis és nagy csoport,én most a nagyról beszélek)

És az utóbbi 2 hétben a tanárom direkt úgy ül hogy a többieknek magyaráz,nekem meg 2 osztt.-nak nem.

Csináltam is egy rajzot hogy hogyis van:

[link]


Rózsaszín-én

zöld-osztálytársak

piros-tanár.


Jó,ez nem is lenne baj,de ha hátranézek pont a nagy s*ggét(már bocs)látom.És ma Németországot nézztük hogy-hogyvan szépen leül mögém a padra,és elkezdi a többieknek mutogatni hogy ez itt,ez ott van.Megpróbáltam megnézzni énis hogy mit mutat,erre meg elhúzta a könyvet.És ez annyira idegesít,utánna meg én nem tok semmit..Szóval a tanárom szószerint hátatfordít.Lehet hogy nem olyan nagy gond,te télleg idegesít.Mit lehetne tenni?

12/L


2010. márc. 2. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
MOndd meg, hogy nem l'tod, csak nem fordul el akkor is. ha igen akkor van egy osztalyfonokod neki lehet panaszkodni:)
2010. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék neki közvetlenül, viszont a padot megfordítanám a megfelelő irányba óra előtt vagy máshová ülnék. Ha megkérdezi, hogy miért, akkor meg tudod mondani, hogy azért, mert szeretnéd látni órán, amit mutat, így nem került a háta mögé. Szerintem nem szándékos, de hát a tanár sem gondolhat mindenre. Azt viszont nem értem, hogy a könyvet miért húzza el.
2010. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régebben ellehetett ülni,de már nem lehet.
2010. márc. 2. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha széken ül a tanár, akkor elvehetnéd a széket és majd kiderül, hogy mit csinál, vagy ha az asztalon ül, akkor rakj valamit az asztalra és hátha visszaül a helyére.

Ha nem megy próbálj valami indokot keresni, hogy elülhess.

2010. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy először őt kérd meg, aztán ha nem használ, akkor az osztályfőnököt. Mondjuk ez nálunk jól működik, de el tudom képzelni, hogy máshol elfogultak a tanárok ilyen helyzetben és egymással lojálisak inkább.
2010. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2010. márc. 3. 14:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam az osztályfőnöknek,ma elülhetek hátra véglegesen:D
2010. márc. 4. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!