Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért van az hogy mindig...

Mért van az hogy mindig direkt smárol egy pali meg egy csaj hogy mást idegesítsenek vele? Pl buszon is ott szívta egy csaj egy csávó nyakát, én odanéztem, azt néz rám a csávó öntel vigyorral.

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert látja h téged zavar és élvezi
2011. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Szép szép a szerelem, csak az a csúnya szex. :D Amúgy csak ja, játszotta a Janit, h idegesítsen vele!
2011. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ez gyors válasz volt.XD

de volt pl ojanis hogy suliba mentem a folyósón,ott ült a végébe egycsaj meg egy csávó,néztek,elfordultam,előrenéztem,visszanéztem -néztek,

aztán amikor odaértem majdnem melléjük,elkezdtek smárolni,közbe néztek,amugy két szerencsétlen volt,látszott mindakettőn,hogy nyomorék bal..ok,lehet így kompenzálták az életüket?

2011. szept. 22. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak nekik járna ki....
2011. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nemértem mire jó hogy hülyének nézi mindenki a másikat

felőlem egy terepjáróval is átmehetnek egymáson azse érdekel

nemfogom telefonal felvenni mint a sok pszihopata.

2011. szept. 22. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen nyomorékok azt hiszik, hogy ilyenkor az irigység miatt torzul el az arcod és nem a hányinger miatt :DD
2011. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D
2011. szept. 22. 13:56
 8/11 A kérdező kommentje:
hányingerem van az emberiségtől. :/
2011. szept. 22. 14:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolytalankodni akarnék, azt mondanám: kimaradt az irodalmi tananyagból Madách Imre: Az ember tragédiája c. még ma is elképesztően bölcs drámájának a megismerése, megismertetése!

Lucifer szájából hangzik el, Ádámnak (Tankréd??) címezve: "Mindenre kérlek, soha ne feledd,/ szerelmed amilyen múlattató kettesben,/ oly ízetlen harmadiknak."

Régen ez tananyag volt!

Ma?!?

Mások a "követelmények"!

De ez már nem vicc, hanem véresen komoly dolog.

2011. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, nem mindenki olyan, akiket most példaként fölhoztál!

Ízlés dolga ez.

(Meg műveltségé... )

2011. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!