Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy keressem fel a régi...

Hogy keressem fel a régi barátaimat?

Figyelt kérdés

Két olyan barátom is van akikkel megszakadt a kapcsolat.

Az egyikükkel 10 évig voltunk barátok, de aztán lekoptatott, mert olyan körökben mozgott ahová én nem szívesen kerültem volna be, és nem is illettem oda.

Elvileg újra normális életet él, de nem tudom,hogy ez valóban így van e.

Ő koptatott le engem.

(fél éve nem beszéltünk)


A másik pedig egy lány barátom, akivel csak pár éve ismerjük egymást, és sajnos megpróbáltunk egy kapcsolatot, ami nem ment, és ez a barátságunk végét is jelentette.

Őt viszont én koptattam le.

Aztán lettek új barátaim, de ők inkább csak haverok és nem megbízhatóak, nem úgy mint mondjuk egy barát.

(8 hónapja nem beszéltünk)


Ezt a két embert szeretném újra felkeresni, de nagyon sok csalódás ért az utóbbi időben és nagyon fájna ha elutasítanának, ezért nem merem felkeresni őket, de jó lenne újra beszélgetni.

Szerintetek érdemes?


2015. jún. 29. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő necces.

Az első azért mert ő koptatott le, a második meg azért mert te koptattad le.

Egyet jegyezz meg: ne kuncsorogj. Annál rosszabb nincs is. Esetleg írjál rájuk Facebookon, de ne pitizve, ha érted mire gondolok. Ha pedig nem, hát nem.

2015. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezekkel már csak érdekkapcsolatot jó kialakítani. Vagyis ha valami hasznod van belőle (pl. beajánlanak valahova). Nem hiszem, hogy egy ilyen barátságot van értelme feléleszteni, főleg ha írod, hogy a jelenlegi barátaid 100x megbízhatóbbak. A megbízhatóság nekem alap egy barátnál. Annyit tudsz, hogy rájuk írsz tök semleges dolgokkal, hogy hol vannak most, mit csinálnak, ilyenek. Túl komoly beszélgetéseket nem érdemes velük folytatni.
2015. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!