Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet rossz kategória, de!...

Lehet rossz kategória, de! Hol jobb a helyzet? Németországban, Ausztriában, vagy Angliában, Kanadában?

Figyelt kérdés
Én mindig is angol lakta területre akartam menni, mert az angol jobban megy és imádom a nyelvet. Itthon nem maradok. De a párom németes volt mindig, ő ezt a nyelvet jobban tudja, és szerintem ő inkább az első két országba menne ki. Hol jobb?
2015. jún. 30. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra több szempontból is nyerőbb Ausztria és Németo.
2015. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért?
2015. jún. 30. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ausztrália
2015. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Az hogy hol jobb, attól függ, mik az igények. Mi legyen jó?

Ha a külföldi munkavállalást szeretnétek, a pénzkeresést előtérbe helyezni és jobb életszínvonalat élni mint itthon, akkor végülis "mindegy". Ezek mind fejlett gazdaságú országok. Németül nehéz perfektre megtanulni, Angliában szar az idő és az ételek, Kanadába nehéz kijutni és nehéz kinn maradni évekre (vízumügy).

Ismerősök vannak valahol? Az sem utolsó szempont, hogy jó társaságban legyetek!

Dolgozni pedig mindenhol kell, fizetést pedig mindegyik felsorolt országban jól adnak...

Csak ki kell találnotok, hol tudnátok könnyebben beilleszkedni az új környezetbe. (Nyelv, szokások, munkamorál, egyéb lehetőségek...) Hajrá, sok sikert Nektek! :)

2015. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!