Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivan veletek fiuk-lányok?!

Mivan veletek fiuk-lányok?!

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre közösségi oldalakon, egyébként én nem használok egyetsem na de mind1 a lényeg az, hogy a velem egykorúat +-pár év(18 vagyok) legyenek azok lányok vagy fiuk nagyon szánalmasan viselkednek felmentem erre az ask fmre vagy mi a halálfa*a és fiuk ilyen emeletes hajjal sziveket küldözgetnek egymásnak,lájkokat ugy gyűjtik mintha pénz lenne, mindenkit csak a külsőség érdekel,néhány netcelebért rajongnak az emberek sőt szánalmas ahogy megőrülnek értük, a lányokban semmi nőiességet nemláttam a fiukban semmi férfiasságot ugyviselkednek mint valami rossz bu*ik, mindenki csak divatol stb tudom h semmi közöm hozzá nem is érdekelnek csak kiváncsiságbol megkérdezem miért csinálják ezt?:D
2015. jún. 30. 23:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sokról már azt se lehet megállapítani hogy melyik nemhez tartozik, és akkor még a nagy részének akkora képe van :D ..ha így jó nekik, csak rám ne nézzenek xD
2015. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
legalább most már tudom hogy nem csak én gondolom így hogy ez már sok.
2015. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ittvan egy példa https://www.youtube.com/watch?v=6F-kxKEQxLU

az ilyenekkel mivan? szégyent hoznak a férfiakra..

2015. jún. 30. 23:21
 4/14 LePeDő válasza:
69%
Nem tudom hogy kezdődött, de mostmár ilyenné kell válni hogy népszerű lehess... A legtöbbjük szerintem azért követi ezt a trendet, mert másban nem találta meg magát vagy semmi másban nem érzi magát elég jónak, nameg persze ha már így elharapózott ez a dolog a kereslet-kínálat törvénye is megadja, hogy milyenné kell válnia az embernek hogy kapósabb legyen. Szerencsére a nálunk kicsit idősebb korosztályokban nem ilyen szörnyű a helyzet és ha te is lány vagy akkor mázlink van és foghatunk egy férfias pasit magunknak az olyan 25 körüliek közül :)
2015. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönnének a pm-ek csak mondom férfi vagyok
2015. jún. 30. 23:25
 6/14 anonim válasza:
Anyuci apuci gazdag, valamire el kell szórni a pénzüket. :DDD Nagy kár, hogy egyéniséget nem lehet venni.
2015. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
50%
Tényleg ratyi egy jelenség. Na meg ami nagyon kiakasztó, az a sok szivárványos profilkép a facebookon.
2015. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ugyan ez a helyzet a nálatok fiatalabbakal is. Divatb*zi az összes. A nagyja ráadásul mr puktát hallgat hozzá. Nem értem mit éreznek az az ember amit képvisel ugat erősködik aztán csak testőrökkel mer mászkálni és a killakikitt helyett 2 rajongóra támad rá( ellopta a pulcsijukat és megütötte őket)

A szerintem meg akarnak felelni próbálnak menők lenni vagy csak simán nem volt stílusuk és felcsaptak közéjük mert mindenki olyan.

én szerencsére nem :)

15/f

2015. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én nőként mondom, hogy ez rohadt gáz. És én is "csak" 22 vagyok. NEm tartom magam öregnek, de ha meglátok ilyeneket az utcán, vagy ahogy mondod, közösségi oldalakon, akkor elgondolkodom rajta, hogy én bizony egy rossz világba születtem bele. :D
2015. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen énis csak 18 vagyok de mikor ilyenekkel találkozok valahogy öregnek érzem magam vagynemistudom :D
2015. jún. 30. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!