Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk/ (Lányok)! Szóval ha ezt...

Fiúk/ (Lányok)! Szóval ha ezt csináljtáok, akkor szórakoztok a lánnyal, vagy igaz amit mondotok vagy mivan! (? ) (

Figyelt kérdés

Jött egy új srác az osztályomba.Barna bőrű, mindenki egyből ítélkezett,hogy jajj leüti ha nem hagyja majd őt meg őt meg őt....stb. AZtán megjött, kiderült, hogy tök rendes, vicces és esze is van.Elég hamar beilleszkedett és elkezdtünk beszélgetni.Sokszor nézett rám, keresett szemkontaktust és atyagatya, de olyan szempillája van, hogy én még olyat nem láttam, nagyon szép én mondom!Ez végülis lényegtelen.Szóval beszélgettünk,segített fizikáb nekem és barátnőmnek is.Aztán írt nekem egy verset (rögtön a második napja, hogy megjött)aranyos volt, de nyomulós... hát eléggé.Egyértelmű volt, hogy szórakozik.Tegnap nem sokat beszéltünk mert nekem volt még órám.Barátnőm bement a suliba én kint maradtam osztálytársaimmal (fiúkkal) labdázni,passzolgatni meg ilyenek.Valahogy odakeveredett ez a fiú és beállt.Gyakorlatilag szét cikizett,hogy nem tudok passzolni meg le is próbált 'rúgni' meg ilyeneket.Azt meg már megsem említem, hogy hogy hívnak a suliba.Addig barátnőm beszélgetett a srác tesójával(lány).Valami tesztet töltöttek ki vagy mit, és volt egy olyan kérdés is, hogy "ki a szerelmed,ki tetszik a suliból".Na és ez a fiú az én, meg a barátnőm nevét írta.(WTF) Na ja, egyből ezt gondoltam.Szórakozik velünk,hűlyit meg mittudimén, hogy még mit.Másnap,azaz ma meg a srác ofő órán elvette a toltartóm meg a vonalzóm, hát persze, hogy nem adta vissza de nem is nagyon követelőztem, hisz úgyis visszaadta volna.Aztán elvette a barátnőmét is,aki mellettem ült.Ő hamar visszakapta mert szenvedett, hogy adja már vissza.Hozzám került a fiú vonalzója is, és végülis szünet végére nála maradt a tolltartóm,nálam pedig a vonalzó, de végül visszacseréltük.Tesi következett,labdás játékot játszottunk, én pont az ellenfele voltam a srácnak.Azt mondta, hogy simán megdobna,persze mosolyogva mondta meghát annyiszor mondja, hogy lányokat nem ütünk meg.Szóval...ők nyertek.Ebédnél is velünk ült és mivel volt kint Mémetországba németül kezdett beszélni, hogy "te az enyém vagy" vagy valami ilyet.Az ebédlőből pedig elvette a kabátom majd visszaadta és segített felvenni(!!)Aztán napköziben voltunk és álltam mert nem volt szék.Kártyáztunk két lánnyal.A fiú a terem másik végében ült és már megint odekeveredett hozzánk, közben persze a fiú tesója folyton nézett.Hozott széket nekem, de nem ültem le, ezért ő ült én meg álltam mellette.Az egyik lába mögöttem volt a másik meg a szék alatt, szóval olyan ülésben ahogy a fiúk általában,csakhogy én pont ott voltam közte,habár igaz nem voltunk közel annyira egymáshoz.Párszor rugdosott de végül letudtuk játszani a játszmát.Nem volt kedvünk már kártyázni én meg a srácot nyúztam, hogy mutassa meg a rajzait (amiről kiderült,hogy a bátyja rajzolta, de nagyon szépek).Ja, mellesleg a térdemre is rakta a kezét,a karomat is paskolgatta már...és amin én is ledöbbentem, komolyan emlékeztetnem kell magam, hogy nem csak beképzeltem.A mutatóujjával végigsimított a nyakamon.Nem vicc,halálkomolyan ezt csinálta.Aztán kijelentette,hogy szebb vagyok mint nővérem úgy,hogy megfogta az állam és maga felé fordította.Aztán a tanár behozta a laptopot és mutatott egy tetkót,mindenki odament,hogy megnézze,hát hogyne.A fiú mellettem volt, oldalra hajtottam a fejem,hogy jobban lássam a képet erre valahogyan hozzáértem a sráchoz a fejemmel.Talán a fejünk koccant össze,vagy a vállához hajtottam a fejem,nem tudom.Aztán mivel nem volt házink addig beszélgettünk amíg mennie nem kellett.Ja, közben a padra leírt egy német szöveget ami azt jelentette,hogy "én egy nagyon szép lány vagyok" mire megjegyeztem,hogy te fiú vagy,erre meg visszamondta,hogy ezt rám értette.Aztán a másik fiú osztálytársam elkezdte a beszélgetést (felénk fordult és belekezdtett egy teljesen más témába)hogy Cs. milyen jó csaj, ő a legjobb csaj az osztályban, mire a srác elkezdte mondani, hogy Cs. a legjobb, utána a szöszi,utána én utánam pedig még egy lány.Rosszul esett,hát persze.Végigdumálunk,szépnek nevez (vagy nem??) erre ezt mondja.ja, mellesleg ezen belül mondta suttogva,hogy "csúnyavagynemvagyszép" mert arról volt szó,hogy kinek milyen férfi/nő az ideálja.Őszintén??K**va rosszul esett.Most mit mond saját magának ellent??Na meg folyton kezet fogtunk állandóan (gőzöm sincs miért,ilyen kedve volt),elvete a flakonom is meg minden,erre meg ez.

Most ez mi, komolyan.Fiúk,ez mégis mi a francot jelent??Tetszem neki??Vagy nem??Szórakozik vele és ennyire hülye lennék,hogy nem veszem észre??


2015. jan. 30. 19:27
 1/2 szántóvető ***** válasza:
bakker ezt végigolvasni..és pont a végére írtad a lényeget..máris az ujjai köré csavart pár nap után.nem tudnád objektívabban szemlélni a srácot?persze 10 évesen ez nem könnyű.maradt egyáltalán józan eszed még vagy a szerelemtől a felhők között jársz?
2015. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
XDDDDDDDDD
2021. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!