Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek tényleg olyan...

Igazmondó666 kérdése:

Az emberek tényleg olyan retardáltak hogy azt hiszik hogy az Éjjel-Nappal Budapest az nem csak egy sorozat hanem a valóság?

Figyelt kérdés
(előre leszögezem én nem nézem, és nem mondok a műsorról véleményt, az más téma)

2015. júl. 2. 22:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Vannak páran akiknek el kell magyarázni a dolgokat...
2015. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennének azok, igény se lenne ilyen legalja műsorra
2015. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig van jópár olyan retardált, aki nagyon hasonló módon él, mint Marci Hevesen.
2015. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg vannak... amúgy ezekre az agyhalottakra rá is játszott az RTL Klub azzal, hogy anno Való Világ-os Anikót a saját keresztnevével szerepeltette benne... mert akkor a proli Jucika meg a szatymazratymazi Böbi néni elhiszi, hogy húúúú, hát az Anikó az Anikó, akkor meg... (még mielőtt elkezdené vki, honnan tudom, médiás egyetemi órán beszéltünk erről, nem szoktam nézni, max. akkor futok bele, amikor kapcsolgatom a csatornákat :D).


(amúgy volt olyan retardált ismerősöm, aki a Barátok Köztről hitte azt, hogy igazi... ehhez tényleg tehetség kell...)

2015. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tehát tényleg igaz, ez hihetetlen
2015. júl. 3. 00:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Lassan már ott tartunk, hogy a műsorok elé ki kell rakni, hogy ezek nem valóságon alapulnak, mert azt gondolják. Pedig annyira látszik az egészen, hogy meg van rendezve. A Győzike show-n is látszott anno. Én nem nézem amúgy, csak pár részt láttam, annyi elég is volt.
2015. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretek úgy beszélni semmiről, hogy nem tudom mi az, ezért eleinte bele-bele néztem. Mikor a képernyőre került azt nyilatkozták róla, hogy valamiféle kevert-kutyult valami (nem jut eszembe a szakszó). Félig rendezett, félig improvizált. Tehát a cselekmény, a szituáció az ami megrendezett és adott. Viszont nincs hozzá kifejezett szövegkönyv, tehát igazából a szereplőknek improvizálnak és mondják ami az eszükbe jut. Hogy ebből mi az igazság nem tudom, de abból a pár részből kiindulva, amit láttam belőle a párbeszédek esetlensége miatt el tudom képzelni.
2015. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lényeg lemaradt. Mivel anno, ilyen és ehhez hasonló hírekkel indult a sorozat (mint Magyarországon addig egyedülálló műsor) sokan leragadtak annál, hogy improvizálás. De ezen nincs mit meglepődni. Az ember ilyen ostoba. Most jót mulatunk azokon a történeteken, hogy anno az emberek Izaura felszabadításáért kampányoltak, vagy Esmeralda szemműtétjére gyűjtöttek pénzt. Pedig igazából a mai társadalom sokkal ostobább, mint a fent említett generáció, hiszen nekik javukra szól, hogy akkoriban nem voltak ennyire elterjedtek a szappanoperák...

Az ember azt hinné, hogy a mai világban, mikor mindenki okos telefonnal babrál, a jó nép meg tudja különböztetni a valóságot a fikciótól, de rá kell jönnünk, hogy ez nem igaz.

2015. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!