Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki önszántából és saját szabad akaratából nézi az Éjjel-nappal Budapestet?

Figyelt kérdés

Én csak a hirdetését látom néha, de az is sok belőle. Elképesztő, hogy micsoda műsorokat képesek adni! Az Éjjel-nappal Budapest és A gyanú árnyékában vezeti nálam a feketelistát, de a Barátok közt sem sokkal marad le mögöttük. (Pedig mindnek csak a reklámját szoktam látni.)

Ha a halántékomhoz szorított revolverrel arra kényszerítene valaki, hogy nézzek végig egy részt az említett sorozatok valamelyikéből, különben megöl, valószínűleg a halált választanám. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy hogy képes ezeket valaki ÖNSZÁNTÁBÓL, DIREKT, SAJÁT SZABAD AKARATÁBÓL végignézni? Létezik ilyen ember egyáltalán?!

Ha van itt valaki, aki önszántából nézi az említett műsorok valamelyikét, kérem, írja le, hogy miért nézi! De ne azt írjátok, hogy "mert tetszik", hanem azt is fejtsétek ki, hogy mi tetszik benne! Várom a véleményeket.



2013. márc. 6. 11:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%

Ezen már én is gondolkodtam. Nekem már az is sok amit a reklámban leadnak. Aztán rájöttem. Biztos azok nézik akiknek ennyi az agykapacitásuk. Csak ezeket a dolgokat képesek megérteni, felfogni.

A dokumentumfilmek, természetfilmek már túl nehéz falat lenne számukra, és fájna tőlük a fejük..

Viccet félretéve.

Ezek a műsorok nem más célt szolgálnak csak egyet: Népi agybutítás.. A végén már elég lesz egy mozgó, fingó segget mutatni azt is nézni fogják órákon át..

2013. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

En nézem, de csak kiváncsiságból, mivel régóta nem élek otthon. Erdekel hogyan zajlik otthon az élet.

Erdekel, hogy milyenek a mai fiatalok, amelyre alaposan rácsodálkozom, hogy milyen elfajulások vannak.

Igazából viszont nem tudom, hogy valóban ez folyik-e otthon?

Azon is csodálkozom, hogy mennyire kiabál mindenki!

2013. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

Én azt hiszem a Barátok köztből láttam egy vagy két részt, mondjuk nem egyedül, hanem egy ismerősöm nézte, ezért én is.

Szerintem nagyon vicces volt, már annyira rossz volt az egész, hogy folyton nevetnem kellett. De ennyi elég is volt belőle :D

2013. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
Az Éjjel-nappal Budapest nem tudom mi. Barátok Közből egy részt láttam, nagyon vicces volt, ugyanez A gyanú árnyékában. Tényleg annyira szar, hogy már poén. Szörnyű színészek, bénán megírt szövegek és forgatókönyv(már ha van). Ezt a buta emberek nézik.
2013. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Második: nem, nem ez a magyar valóság. Illetve ez csak egy apró szelete a valóságnak, mert züllött, mit szépítsünk: teljesen lebutult, primitív szintre lesüllyedt, erkölcsi fertőben élő emberek is vannak, de az azért erős túlzás, hogy az a magyar társadalom. Amint az itteni válaszokból is látod, az átlag korántsem ez. Az átlag azért még megőrizte az emberi méltóságát, és a magam részéről a továbbiakban is meg szándékozom őrizni azt.
2013. márc. 7. 08:59
 6/27 anonim válasza:
24%

éjjel nappal budapesttel nem tudom mi a bajod az alapvetően egy pozitív kisugárzású,életigenlő műsor

színészek is jól játszanak,szimpatikusak,sztem nagyon szerethető sorozat

2013. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

A reklámja alapján minden elmondható róla, csak az nem, hogy pozitív kisugárzású vagy életigenlő. Az, hogy egy csapat emberi mivoltából kifordult proli ordenáré alpári stílusban üvöltözik egymással, nekem mindennek a szöges ellentétét sugallta.

A színészi játék színvonalát nem tudom megítélni, lehet, hogy a szereplők valójában kulturált, konszolidált emberek, akik tudnak helyesen beszélni magyarul. Ez esetben egyetértek veled, és oltári jól játszanak.


Köszönöm az eddigi kommenteket. Senki többet? Mert ez alapján bizony nem valami magas az említett műsorok nézettsége...

2013. márc. 8. 08:09
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Én leginkább a Barátok köztöt szoktam nézni, meg a Gyanút néha. Szerintem nézhetöek, nem tudom mi a gond velük? Reális élethelyzetek fordulnak elö bennük, még ha a szinészi játék hagy kivettni valót is. Ja és igen nem csak ezekre terjed ki az agykapacitásom szoktam nézni dokumentumfilmeket, és sportot is.:)
2013. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Csak a Barikat nézem, a gyanúbólegy részt láttam még szeptemberben, azóta se hevertem ki az a borzalmat. Éjjel nappalbudapestről meg szinte nem is tudok semmit, de nem is akarok.
2013. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%

Én néha belenézek (és nem a semmi alapján ítélkezem),de csak a görényes,göndör srác miatt,mert akkora hülyeségeket tud mondani,hogy az már fáj.

Amúgy nem vagyok paraszt,és nem kapcsolok el rögtön,ha egy dokumentum filmbe futok bele,sőt.

2013. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!