Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki ha egy lány egyedül jár...

Ciki ha egy lány egyedül jár szórakozni?

Figyelt kérdés

Mennyire kínos, ha egy fiatal lány teljesen egyedül megy el egy szórakozóhelyre, buliba?

18 éves lány vagyok. Nincs baráti társaságom. Korábban volt 1-2 barátnőm, de sok csalódás ért, cserben hagytak, mindig lemondták a bulit, programot, ezért végül leépítettem őket. Látszik, hogy ezek csupán felületes kapcsolatok voltak, én igazából megbízható, igazi barátokra vágynék. Tudni kell, hogy egy faluban élek, eléggé elszigetelt hely, nem lehet kapcsolatokat építeni itt.

Én viszont szeretnék élni, szórakozni, bulizni járni, hiszen most vagyok fiatal. Egyébként a külsőmmel nincs probléma, idegenek mindig leszólítanak, egészséges, vékony fiatal lány vagyok, sportolok is, viszont kicsit zárkózott, nehezebben oldódok fel. De társaságra, emberekre, barátokra vágyom, élvezni az életet, nem utolsó sorban párra lelni, hiszen ilyen elszigetelten, magányosan szerelemről nem is álmodhat az ember...

Ezek után a háttérinfók után kérdezem, merjek-e egyedül elmenni egy szórakozóhelyre, érdemes-e próbálkozni? Vagy inkább ne, mert hülyének néznek, netán szánakoznak hogy egyedül vagyok?



2015. júl. 8. 23:43
 1/6 anonim válasza:
17%
Dehogy gáz,teéjesen normális, menj csak nyugodtan. Aki meg mást gondol az kapja be a cicim XD
2015. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%

Szerintem nem ciki. Van egy ismerősöm aki egyedül ment fesztiválozni, mesélte, hogy sok hideg-meleget kapott. Valaki csodálkozott rajta amiért egyedül megy, valaki pedig csodálta amiért képes egyedül elmenni. Bevallom én az utóbbihoz tartoztam.

Amúgy átérzem csöppet a helyzetedet, családdal kiköltöztünk városból mikor kicsi voltam és hát igen én is elszigetelve érzem magam, pedig 15km csupán a központ és odajárok suliba be meg minden. Én azt tudom mondani, hogy szerintem nincs semmi baj azzal, ha egyedül mész elszórakozni. Növeli idővel az önbizalmadat is. :)

Velem volt olyan, hogy koncertre egy volt évfolyamtársammal meg a társaságával mentem és hát, nem volt jó. Nem igazán jöttem a ki a társasággal pedig áltában megtalálom a közöshangot az emberekkel. Szóval idővel kicsit leváltam tőlük és egyedül közlekedtem, meg emlékszem őket nem érdekelte az előzenekar én meg nyitott vagyok az újdonságra szóval én mentem nézni őket, meg egyedül elvoltam a sörömmel, meg teraszon cigizésnél mindegy hogy van-e társaság, legalábbis szerintem:) Ja, apropó valamit kitapasztaltam úgy is lehet ám ismerkedni, tudod " van gyújtód?" és ha olyan az illető máris elcsevegtek egymással vagy (és ne nevess ki) de mosdóban. :D Komolyan még ha csak két szót is dumáltok valamiről. Amúgy annak az évfolyamtársas sztorinak az lett a vége, hogy tömegben összefutottam ismerősökkel és velük voltam. :)


17/L

2015. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki. A kérdés az, hogy fel tudsz-e oldódni és akarsz-e ott társaságot vagy sem.
2015. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Menjünk együtt, én is barátnőt keresek :)

18L

2015. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem sem ciki. De vigyazz veszelyes is lehet!:)
2015. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mért lenne ciki? Én is elszoktam járni egyedül, sokkal egyszerűbb ha épp olyan kedvem van csak megyek, nem kell senkire várni vagy épp nyaggatni, hogy nincs-e kedve jönni, stb.
2015. júl. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!