Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti elengednétek Nyíregyházáról...

Ti elengednétek Nyíregyházáról Budapestre a lányotokat (16éves), a vonatállomáson várná egy barátja, es 18:00 körül jönne haza?!

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Elengedném. Azért nem kislány már, ráadásul fényes nappal utazna, nem az éjszaka közepén...
2012. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

El.


Én is utazgatok BP és Nyíregy között IC-vel, egyetlen egy atrocitás sem ért, a kalauzok is jófejek voltak. Most még nyár is van, bőven világos van 18:00-kor, ha attól félnél hogy nem jó helyen szállna le.


Bízol a nevelésedben? Ha igen, akkor engedd. Ha nem, akkor ne engedd.

2012. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
14%

Hár elég necces. Függ attól mennyire megbízható a lányod, kihez utazik, ő mennyi idős, ő mennyire megbízható, ismered e akihez megy.... Ez sok tényezőtől függ.


És természetesen csak IC-s oda-vissza úttal...

2012. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Én el, ha IC-vel megy, ugye megvan előre a jegye, nem ülhet le mellé "bárki", úgymond biztonságosabb, ha a barátja tényleg ott lesz. Ideje önállósodnia, felnőnie, nem kell mindig a kezét fogni ezek után. Napközben többször felhív, sikerült-e felszállnia, megtalálta-e a barátját, elérte-e a hazafelé jövő vonatot stb..., így te is nyugodtabb leszel:)
2012. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ ki a barátja....találkoztak már személyesen vagy csak ilyen netes vakrandi?

Ha ismerem a barátjának a szüleit,felhívnám telefonon, hogy tényleg találkoznak-e és elengedném.


24N

2012. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Persze. (Abból kiindulva, hogy én hogy nevelek).
2012. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem jön a srác ha annyira nagy a szerelem? Lesz pesten valami rendezvény?
2012. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
én 16 évesen már egyedül mentem a barátaimmal nyaralni. elengedném persze, ha ismerném azt akihez megy .
2012. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
persze, miért ne engedném? 16 évesen elég nagy ahhoz, hogy felülhessen a vonatra egyedül...
2012. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
LEhet megkövezni, én nem engedném el. Ha a barát akkora barát, jöjjön el ő. Nem mehetne 16 évesen másik városba egyedül, hogy "majd ott várja valaki". Sajnálom. L28
2012. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!