Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van-e olyan magyar barát...

Ktigam kérdése:

Van-e olyan magyar barát kereső oldal, ahol érdeklődéi körök, szabadidős tevékenységek alapján lehet barátokat találni?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, mint ezek a tudományosan párosító párkereső oldalak, csak nem romantikus párkapcsolat, hanem barátság, vagy kirándulópartner, sport-, játék partner és hasonlók megtalálása érdekében.

Esetleg különböző szabadidős tevékenységekre csoportokba lehet szerveződni, de személyes barátságokat is ki lehet alakítani közelben élő emberekkel az érdeklődési köröm alapján.



2015. júl. 11. 14:25
 1/6 Bob the builder ***** válasza:
ez enegemisérdekelne
2015. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mykensf válasza:
És még sok embert! Köztük engem is.
2015. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne!
2015. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2015. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegul is itt is elkepzelheto baratot talalni kozos erdeklodesbol eredoen.

En pl. szeretem a termeszetet, az allatokat, erdeklodok a kulonbozo kulturak irant es imadok utazni rendszerint tavoli helyekre. Ezenkivul a politika is erdekel.

2016. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
....O ...es 50 eves ferfi vagyok.
2016. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!