Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Létezik olyan magyar utazásker...

Létezik olyan magyar utazáskereső oldal, ahol egy helyen lehet keresni az utazási irodák ajánlatait?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy ne kelljen egyenként elmenni az utazási irodák oldalára, hanem egy helyen lehet látni és keresni minden lastminute és egyéb ajánlatot.

2015. jún. 8. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen. Egyébként ha majd foglalkozol kb 10 percet a témával, rájössz, rendkívül szoros kartellben van az a néhány utazásszervező, akik valójában utakat szerveznek. Ezek a kartellek nagyon hatékonyan kényszerítik ki a viszonteladóiktól, hogy adott árral dolgozzanak.


A las minute egy népbutítás, ha valóban engednének az utolsó pillanatban, elvesztenék azokat a pénzes ügyfeleket, akiknek semmi sem drága, ha holnap indulhatnak.


Lehet olcsóbban utazni, de azt tenmagadnak kellene megszervezned.

2015. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ennek a keresőnek mi köze lenne ahhoz, hogy milyen árral dolgoznak? Nem azt mondtam, hogy ezen az oldalon lehetne megvenni az útjaikat, ez csak egy kereső lenne, amivel egy helyen lehetne látni az ajánlatokat, és az ajánlatra kattintva az ő oldalukra lehetne jutni.


Vagy arra gondolsz, hogy ezzel könnyebben össze lehetne hasonlítani az ajánlatokat, és ez rontaná az üzletüket?

2015. jún. 8. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nem Tibetbe, Bhutanba és Észak Koreába utazol akkor teljesen felesleges bármilyen harmadik fél (utazási iroda), kb negyed annyiból saját magad le tudod szervezni. Persze ha pénz nem számít az más.
2015. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőnek vannak előnyei. Az is előny, ha nem kell foglalkozni a szervezéssel, mert megoldják helyetted. De a kérdés nem ez, hanem hogy van-e szervezett utazások között kereső oldal egy helyen.
2015. jún. 8. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Már kaptál választ rá, és sokkal többet is.


Nincs ilyen oldal. Egyébként 2015-öt írunk. Mindent megkapsz a neten, repülőjegyet, transzfert szállást, nőt, férfit, ami csak kell. Az utazási iroda a múlt század itt rekedt relikviája. Az előttem szóló 1/4 árával egyet kell értsek, én is kb negyedáron hozok ki egy utat.

De ha annyi időt szánsz rá, mint itt az okoskodásra, bármely utazási iroda árának feléből kihozod az utadat.


Ilyen szavakra keress majd, mint szállás, repülőjegy, transzfer. Nem lehet eltéveszteni.

2015. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A szervezett útnak is megvan az előnye, nem neked kell kitalálni, hogy hova érdemes elmenni az adott helyen, hanem olyanok, akik évek óta odajárnak megmondják. Ez kb. olyan, mint a főzés. Van, aki magának főzi a kaját, más meg készen rendeli, vagy elmegy étterembe.


Az utóbbi drágább, de kényelmesebb, míg mások a saját készítésű kajára eszküsznek.


Mindkettőnek megvan a létjogosultsága.

2015. jún. 8. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha te szervezett úttal akarsz menni menj szervezett úttal, a döntés a tiéd.

De.

- a tervezés már kicsit utazás, én nagyon szeretem tervezni (is) az útjainkat, nem kell hozzá más mint pl egy LP vagy más útikönyv

- nekem a szervezett út úgy tűnik mint a birkák legeltetése, terelgetik az embereket ide-oda, én nem szeretem ha megmondják mit nézzek meg és mennyi ideig nézzem


Szerintem ilyen oldal amit te keresel nincs. Nézd végig egyenként a szóba jöhető utazási irodák kínálatát.

2015. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

invia.hu egy keresőmotor, ami a különböző utazási irodák ajánlatait hasonlítja össze. Én már mentem velük, rendben volt, csak ajánlani tudom.

Azért szeretem, mert kereshetsz és látod hogy ki a legolcsóbb. Ha van kérdésed írj rám.

2015. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!