Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendszeres Anime meetek...

Rendszeres Anime meetek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak, de alig találok olyat ahol aktívak is. Budapesti vagyok, de egy jó kis meetre M.o.-n belül akárhova elmennék. Szóval, tud valaki animés meeteket Magyarországon, amik aktívak?

2015. júl. 12. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavasszal, nyáron és ősszel van Mondocon, általában az évszak második hónapjának második hétvégéjén. Ennek helyszíne a Hungexpo. A nyári pont most volt, arról sajnos lemaradtál:/

Szokott lenni még HoldfényCon, de azt nem tudom, hányszor, milyen időközönként, vagy pontosan hol.

2015. júl. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, hanem kisebb, családiasabb, esetleg heti vagy havi rendszerességgel lévő MEETEKRE, nem Conventionre.
2015. júl. 13. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem vagyok jártas az ilyen kifejezésekben, eddig a conra hallottam mindig azt a kifejezést, hogy meet, a convention teljesen új nekem ><

Esetleg itt találhatsz ilyeneket:

[link]

2015. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!